2010 pc oyunları

'Oyun Bölümü' forumunda HazaN tarafından 11 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

1. 2010 bilgisayar oyunları

Hızla gelişen ve ilerleyen pc oyunları 2010 yılında yine hayrete düşürecek ve şaşırtacak. Birbirinden güzel efektler ve görüntü ile zamana ayak uyduran oyunlar meraklıları tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. İşte 2010 yılının pc oyunları

1-Crysis 2

Crysis 2, 2010 yılında piyasaya çıkması beklenen çok oyunculu devam filmi niteliğinde bir bilim kurgu oyunu. 3 oyun motoru kullanan ilk oyun olacağı söylenmekte.

2- Max Pane 3

Devam niteliğindeki oyunda Max Payne herşeyden kurtulmak için, New York şehrini terk eder ve Brezilyada zengin bir aile için çalışmaya başlar. Oyunda Grand Theft Auto 4 te kullanılan Rockstar's Rage motoru kullanılacakmış.

3- Splinter Cell

Oyun Splinter Cell serisinin devam niteliğindeki 5. oyunu. 2010 yılının ilk çeyreğinde yayınlanacağı duyuruluyor. Temmuz 2009 da çıkması beklenen oyunun hayranları kötü bir sürprizle karşılaşmış ve 2010 yılını beklemek zorunda kalmışlar.
    Bu oyunda başkarakter Sam daha acımasız ve daha hızlı

2. Cevap: 2010 pc oyunları

saol HAZAN ablaa..

3. Cevap: 2010 pc oyunları

Bilgisayar oyunlarını çok severim özellikle de strateji ve FPS oyunları ama benim bilgisayarda tetris bile oynanmaz ... Ahhhh ahhh...

4. Cevap: 2010 pc oyunları

o da guselll..:f30::f118:

5. Cevap: 2010 pc oyunları

harika oyunlar

6. Cevap: 2010 pc oyunları

Ben ps tercih ediyorum. Klavye üzerinden oyun oynamak çok zahmetli geliyor bana

7. Cevap: 2010 pc oyunları

Teşekkürler çok iyiy paylaşım olmuş

8. Cevap: 2010 pc oyunları

PayLşm için TşKLér Hazan abLa...

9. Cevap: 2010 pc oyunları

paylasım icin saol

10. Cevap: 2010 pc oyunları

Nerden ındırcez bunu

11. Cevap: 2010 pc oyunları

arkadasim bu oyunun tanitimi, oyunu burdan indiremiyoz :)