2010 Hasır Çanta Modelleri

'Moda Rehberi' forumunda anniccha tarafından 23 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

1. Yeni Trend Hasır Çanta Şıklığı

HazaN bunu beğendi.
  2. BisCoLaTa

BisCoLaTa Yasaklı

Cevap: 2010 Hasır Çanta Modelleri

güzeller teşekkürler

3. Cevap: 2010 Hasır Çanta Modelleri

Eskiden kullanmıştım.Şimdi yeniden mi al diyorsun Ninca ;)

4. Cevap: 2010 Hasır Çanta Modelleri

Evet Blue eğer attıysan bence yeniden almalısın ;) Ben de çok seviyorum eskiden kullanıyordum, hasır olduğu için daha çabuk yıpranabiliyor.. Almayı düşünüyorum kocamaaannn bi tane :)

5. Cevap: 2010 Hasır Çanta Modelleri

Kocamannnn bir çanta almak istiyorsan mutlaka Blue ile gitmelisin çantacıya
    Ben öyle yaptım şimdi içinde birşey ararken on dk uğraşıyorum :f30:

6. Cevap: 2010 Hasır Çanta Modelleri

Yaww o gün ben diğerini aldıracaktım sana o daha güzel ve büyüktü :f40: ama baktım ki büyük çantalarla aran pek iyi değil tamam bu olsun dedim. :)

7. Cevap: 2010 Hasır Çanta Modelleri

Hasır çantaların da kocamanları iyi oluyor..Alışverişte beni de görün kızlar.Hasır şapkayla birlikte :f37: tatil sezonu da yaklaşmışken :))

8. Cevap: 2010 Hasır Çanta Modelleri

Yakın olsak kocaman birer çanta beğenirdim Ninca ve senin için ;) İçinde birşey ararken beni hatırlamanız için :f30:

9. Cevap: 2010 Hasır Çanta Modelleri

Şimdi bu aldığımıza sen küçük mü diyorsun içine Melisayı koyup gezdirebilirim yani insafffffff :f6:

10. Cevap: 2010 Hasır Çanta Modelleri

:f30::f30::f30::f30: Öldüm gülmekten.Berkayı da al nereye gidiyorsanız trafik parkını öneririm :)

11. Cevap: 2010 Hasır Çanta Modelleri

İşte bende genelde öyle çantalar kullanıyorum:) tlf çaldığında bulayım diyene kadar tlf susmuş oluyo:) , Blue çıkalım bi ara alışverişe Yaren' i de unutmayalım :f196: