2010 da çıkacak oyunlar

'Oyun Bölümü' forumunda ZeuS tarafından 11 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

1. 2010 da çıkacak oyunlarların listesi

Büyük hayran kitlesine sahip 2010 Yılında oyun piyasasına çıkacak olan oyunlar.

İşte 2010 oyunları
    Bioshock 2
    2007 yılında ilki yayınlanan oyunun yeni versiyonu. Oyun 1970 yılında Big Daddy adlı yaratıkların ilk örneğinin liderliği ele geçirmesini konu alıyor.

I am alive
    PS3, Xbox360, Wii ve Windows platformlarında piyasaya sürülecek oyunda Chicago'da yaşanan su kıtlığının ardından Adam adlı karakterin mücadelesi konu alınıyor.
    MAG
    256 oyuncunun aynı anda oynayabileceği bu oyunda özel askeri birliklerle kaos içindeki dünyayı kurtarma mücadelesi konu alınıyor.
    Marvel vs. DC
    Çizgi roman dünyasının en önemli 2 kahramanının bir araya geldiği 10 farklı şehirde geçen kıyasıya bir mücadele. Oyun PS3 ve Xbox360 platformalarında yer alacak.

Mass Driver
    Hem PS3 hem de Xbox360 platformunda çıkacak Mass Driver motorlu taşıtları kitle imha silahına dönüştürmek üzerine bir simülasyon.

2. Cevap: 2010 da çıkacak oyunlar

Halihazırda oynanan ve çıkacak oyunları gördükçe içim yanıyor :))) ama amaaaaaaaaaa ... Benim bilgisayarın epey ağırlık çalışması yapması lazım :)))

3. Cevap: 2010 da çıkacak oyunlar

ooo guzel oyunlar cıkıyo..

4. Cevap: 2010 da çıkacak oyunlar

paylaşm içn saol

5. Cevap: 2010 da çıkacak oyunlar

Hiç oyunlarla aram yok. Niye girdim bu başlığa onuda bilmiyorum :f196:

6. Cevap: 2010 da çıkacak oyunlar

Merak desem oyunlara merakım da yok hani.:f63:Oyunseverlere hayırlı uğurlu olsun;)

7. Cevap: 2010 da çıkacak oyunlar

Benim de hiç yok oyunlara merakım.Ben neden girdim bu konuya bilmiyorum Azcık merak etsem fena olmaz diye düşünmüyor da değilim :)

Çünkü oyun anlatanlara kafa sallamaktansa :f196::f30:

8. Cevap: 2010 da çıkacak oyunlar

oynulari severim ama burdaki oyunlar ilgimi çekmiyo

paylasim için sagol:f40: