2010 Citroen C4

'Resimli Konular' forumunda Blue tarafından 11 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

1. 2010 Citroen C4
    Citroen C4 2010

Yeni Citroen C4 Şangay Uluslararası Motor Show'da (20 Nisan 2009) hem hatchback versiyonu, sadece Avustralya, ve dünya ilk - de - ki Citroen Doğum katıldı yeni C4 Sedan, piyasaya Çin yılında ilk yaptı Yeni Citroen C5 stand by bu yıl Çince üretim başlayacaktır.

Çin, C için yeni bir rozeti-Quatre, sedan ve Citroen en çok satan modeli hatchback versiyonları Giyim, ön ve iç aynı değişiklikleri olarak Avustralya görülen zaman yeni C4 burada bu yılın başında başlatılan içeren süre C-Quatre sedan önemli ölçüde C arka-Triomphe, önceki C4 modelinin sedan versiyonu, yeni arka korumaları, ışıkları ile de çizme ve tampon daha dinamik bir görünüm sağlamak için değiştirilir.

Yeni Citroen C5 Wuhan bu yıl C5 Çin'de satışa yerel olarak inşa modelleri ile erken 2010 yılında gitmek ve Citroen 70 Çin pazarında yüzde kapağı olanak kümesi ile üretim başlayacak.

Shanghai International Motor Show da yeni Citroen kurumsal kimlik olan Citroen's 217 Çince satıcıları bu yıl genelinde 230 şehirler dışarı döner Citroen tarafından Çin'de kapağı ilk gördüm. Citroen bayi ve Çin'de 3.100 personel istihdam bu 12 teknik eğitim okul ve Chengdu ve Wuhan iki satış eğitim okulları tarafından desteklenmektedir. Citroen Çin bayi gelişimi 2008 yılında dördüncü yere JD Power müşteri hizmetleri anket yükselişi içerisindeki pozisyonunu gördü.

Ayrıca Citroen Doğum Şangay standı araçlar ile çeşitli sergilediklerini Citroen teknik ve cesaretlerini spor:

Sebastien Loeb ve Daniel Elena yakın zamanda onların 51 Dünya Ralli Şampiyonası zafer bu araba sürdü. C4 WRC bu iyi görünüyor ve üstün yol nitelikleri birleştiren bir araç ailesinin başarısını vurgulamaktadır.
    • GTbyCITROËN konsept otomobil iki simülatörleri ziyaretçiler şans oyunu 5 Gran Turismo play vererek sürüş yanında görüntülenir.
    • C3 Picasso, onun "Gökkuşağı" sürümü sunulan, yine yaratıcılık ve yenilikçilik Citroen ruhu temsil. Citroën son MPV C4 Picasso, Çin için yılın başından itibaren ithal, insanları taşıyıcı pazarında markanın başarısının çift kanıt olarak göstermek yanında açık.
    C-Elysée CNG (), Eylül 2008 yılında başlatılan yeni bir 51 üzerinde 1.756 km araba bir çevre rekor litrelik tank ve bir 12,4-m3 gaz şişesi doğalgaz sıkıştırılmış.
    • C-Elysée piyasa favori yana bir yıl önce, Mart 7.300 birimleri yaklaşık 5.000 aylık satış ve rekor bir performans ile başlatmak, kendi segmentinde üçüncü yerleştirme olmuştur.

2. Cevap: 2010 Citroen C4

çok güzller ya

3. Cevap: 2010 Citroen C4

Aynen Süper Arabalar Onun İçinde Olcan Süper OlUR