2010 Bayram Tatilleri

'Bunları biliyormusunuz' forumunda HazaN tarafından 10 Aralık 2009 tarihinde açılan konu

1. 2010 Resmi Bayram Tatilleri
    2010 Dini Bayram Tatilleri

2010 yılında bayramlar hangi günlere geliyor. Dini ve Milli bayram tarihleri aşağıdaki listede verilmiştir.

Yılbaşı (1 Gün)------------------------------------------------------> 1 Ocak Cuma
    Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı(1 Gün)----------------> 23 Nisan Cuma
    Emek ve Dayanışma Günü (1 Gün)-----------------------------> 1 Mayıs Cumartesi
    Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı (1 Gün)--------> 19 Mayıs Çarşamba
    Zafer Bayramı (1 Gün)---------------------------------------------> 30 Ağustos Pazartesi
    Ramazan Bayramı Arefesi (1/2 Gün)----------------------------> 8 Eylül Çarşamba
    Ramazan Bayramı (1. Gün)----------------------------------------> 9 Eylül Perşembe
    Ramazan Bayramı (2. Gün)---------------------------------------->10 Eylül Cuma
    Ramazan Bayramı (3. Gün)---------------------------------------->11 Eylül Cumartesi
    Cumhuriyet Bayramı (1,5 Gün) --------------------------------->28 Ekim-29 Ekim
    Kurban Bayramı Arefesi (1/2 Gün)------------------------------> 15 Kasım Pazartesi
    Kurban Bayramı (1.Gün)-------------------------------------------->16 Kasım Salı
    Kurban Bayramı (2.Gün) -------------------------------------------> 17 Kasım Çarşamba
    Kurban Bayramı (3.Gün) ------------------------------------------->18 Kasım Perşembe
    Kurban Bayramı (4.Gün) ------------------------------------------->19 Kasım Cuma

Şimdiden herkese iyi tatiller

SümbüL ve June bunu beğendi.

2. Cevap: 2010 Bayram Tatilleri

Bakıyorum da 2010 da tatiller iyi günlere denk geliyor . Hele ki kurban bayramı tam tatilcilere yarayacak :))

Ooo yılbaşı cuma,23 nisan cuma onu ona ekle bunu buna ekle bayaa tatil görünüyor falımızda :))

3. Cevap: 2010 Bayram Tatilleri

Valla bana hergün tatil zaten çalışanlar sevinsin:)

4. Cevap: 2010 Bayram Tatilleri

tatili kim sevmezki:))

5. Cevap: 2010 Bayram Tatilleri

O tatillerin benim için ne demek olduğunu bir bilseniz :(
    Geçtiğimiz Kurban Bayramı tatili 10 gün olsaydı :f40: