2010 Ağustos ayı en çok satan kitaplar

'Kitap özetleri' forumunda HazaN tarafından 19 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. Ağustos 2010 en çok okunan kitaplar
    En çok satılan kitaplar Ağustos 2010

Adam Fawer'in Olasılıksız kitabı epeydir dikkatimi çeken ama henüz okuyamadığım kitaplar arasında. Ağustos ayındada en çok satılan ve okunan kitaplar listesinde birinci sırada olan kitabı en kısa zamanda alacağım. İşte 2010 Ağustos'unda en çok okunan kitaplar listesi

1. Olasılıksız Adam Fawer
    2. Aşk Elif Şafak
    3. Alacakaranlık Stephenie Meyer
    4. Tutulma Stephenie Meyer
    5. Simyacı Paulo Coelho
    6. Empati Adam Fawer
    7. Yeniay Stephenie Meyer
    8. Da Vinci Şifresi Dan Brown
    9. Çalıkuşu Reşat Nuri Güntekin
    10. Açlık Oyunları Suzanne Collins

2. Cevap: 2010 Ağustos ayı en çok satan kitaplar

1-Olasılıksız= Adam Fawer :f40: Kitap başlarda sıkıcı ve karmaşık gelmişti ama ortalara doğru öylesine içine çekmişti ki bitirene kadar yemek bile yemek istememiştim... =)))

3. Cevap: 2010 Ağustos ayı en çok satan kitaplar

Polisiye bir kitap mı nincam.

4. Cevap: 2010 Ağustos ayı en çok satan kitaplar

Hayır canım ben veririm sana okursun ;)

5. Cevap: 2010 Ağustos ayı en çok satan kitaplar

Yav sende okudun öylemi bir tek ben mi kaldım :f20: birisi bana kitabın konusunu söyleyebilir mi lütfennnnnn :f9:

6. Cevap: 2010 Ağustos ayı en çok satan kitaplar

Okuduklarım arasında olanlar;
    Olasılıksız Adam Fawer
    Aşk Elif Şafak
    Alacakaranlık Stephenie Meyer
    Da Vinci Şifresi Dan Brown

Olasılıksız'da bilim, felsefe, entrika, macera kısacası herşey var:f196:
    Ve şuan elimdeki kitap biter bitmez Empati'ye başlayacağım..Eminim o da Olasılıksız kadar etkileyicidir.:f40:

7. Cevap: 2010 Ağustos ayı en çok satan kitaplar

Gcen yıl okumuştum Ezgi de nihayet geçen hafta okuyup bitirdi :))
    Olasılıksız - Adam Fawer Buyur bitanem burdan kısaca konusuna bakabilirsin.

8. Cevap: 2010 Ağustos ayı en çok satan kitaplar

Hazanım ben konusunu söyleyemem direk kitabı anlatırım bilirsin :) O yüzden bana sorma :f40: Şu vampir kitapları:) dışında diğerlerini ben de okudum.Hepsini tavsiye ederim.Fakat yolda arayıpta kitabı getir deme yolu yarılamış oluyorum :f30:

9. Cevap: 2010 Ağustos ayı en çok satan kitaplar

Hazanım burada maalesef seni yanlız bırakmayan bir tek ben varım sanırım.:(
    Bluem sen şu meşhur kitabı birde bana ver canım ;)

10. Cevap: 2010 Ağustos ayı en çok satan kitaplar

Teşekkürler Yarenim evet herkesten olumlu bir yorum geldiğine göre artık şüphem yok, konusuda ilginç yarın bu kitabı almam lazım. Dan Brown kitaplarını bitirmeye niyetliydim ama son okuduğum kitaptan sonra bir müddet ara vereceğim Dan Brown'a.

11. Cevap: 2010 Ağustos ayı en çok satan kitaplar

Elbette canım veririm ;) fakat geri almak şartıyla çünkü ara ara bazı sayfalarını tekrar okuduğum sayılı kitaplardan biridir :f40:

12. Cevap: 2010 Ağustos ayı en çok satan kitaplar

Hay Allahım nasıl bir kitapmış gece gece D&R'a gidemem belki ama Blue valla sana çıkar gelirim :f196:
    Dileğim bayrama atla gel kitabı bitirmiş olurum benden alırsın malum Blue yine temizlik yapacaktır :f30:

13. Cevap: 2010 Ağustos ayı en çok satan kitaplar

Sanki kötü birşey söyledin :f20::f84::) öyle hissediyorum.Ayrıca sözünü ettiğim ve Wish'e vereceğim kitap seninde okumuş olduğun ve üzerinde derin yorumlar :f196:yaptığımız kitaptı.Olasılıksızı vereceğim o ayrı ;)

14. Cevap: 2010 Ağustos ayı en çok satan kitaplar

:f30::f30::f30:

15. Cevap: 2010 Ağustos ayı en çok satan kitaplar

Açıkçası Empati kitabı beni fazla cezbetmedi ve yarım bıraktım, hala bi kenarda tamamlanmayı bekliyor =)) Hazanım okumanı tevsiye ederim hatta halihazırda okuduğun kitap yoksa hemen Blue dan almalısın ;)) hem iftar hem kitap güzel olur =)))