2009 Yılında Hangi takım şampiyon Olacak?

'Zaman Tüneli' forumunda DiScOvErEr tarafından 17 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

?

2009 Sezonunda Hangi Takım şampiyon olacak?

1. Beşiktaş

3 oy
    9.7%
  2. Fenerbahçe

10 oy
    32.3%
  3. Galatasaray

10 oy
    32.3%
  4. Sivasspor

6 oy
    19.4%
  5. Trabzonspor

2 oy
    6.5%

1. 2008-2009 Yılı Şampiyonu sizce Hangi takım Olacak?
    Bütün futbol takımlarımıza başarılar dileriz.

2. Sivas şampiyon olacakmış gibi görünse de ben oyumu kendi takımımdan yana kullandım.:f196:

3. Yav buda sorumu şimdi...;) :Tabiki GALATASARAY..:f106:

4. Kendi takımım şampiyon olamayacak gibi görünüyor.Fenerbahçe de olmasın :f196:

Beşiktaş olsun :f106:

5. kimse boşuna heveslenmesin Fener şampiyon olacak :f63:

6. Ahahahaha Discooo senin bu dediğine herkes güler.Hatta bak ben de gülüyorum.:f30::f30:

7. sen gül gül bak göreceksin biz hiç derbi maç kaybetmedik. neden şampiyon olmayalaım he:(

8. Derbi maç kaybetmemekle olmuyo şampiyonluk. Son derbide de gördük Feneri neyse konuşmayayım bu konuda:f19: Ama göz var nizam var bi puan cetveline bak yaw:f30:

9. puan cetvelinde kimin üste olduğunu sen nasıl bakıyorsun hı:oops:biz üsteyiz işte hala hala:f106:
    biz ligin sonunda kimin şampiyon olacağına bakarız.:f196:

10. :f30: Evet bizim üstümüzdesiniz ama dikkatini çekerim puanlar eşit:f40: Bekleyelim görelim 7 hafta sonra kim şampiyon olacak..

11. Hayır Galatasaray olucak..:f20:

12. Ben GALATASARAY lıyım ; Ankette Fenerbahçe yi işaretledim ama Sivasspor şampiyon olsun istiyorum.....

13. Bir GALATASARAY'lı olarak kesinlikle ne Gs ne de Fb şampiyon olamaz olursa ya sivas ki fixtür avantajı çok iyi ya da BjK ki hem fener hemde Gs ile oynayacak ki bu durumda Sivasspor çok avantajlı görünüyor.

Şahsen oyumu Sivas'a verdim artık anadolu klüplerinin zamanının geldiğine inanıyorum

14. Ben de Bir fenerbahçeli Olarak Bu sene Sivasporun şampiyon olmasını istiyorum ama..
    Eğer Şampiyon olmayı Beceremeyecekseler Fenerbahçenin gözü hep orda Kesin fenerbahçe Yine şampiyon Olur.Bu Böyle Biline

Sarı Kırmızılara duyrulur:f40: :)

15. Yaa DarK bırakk hala şampiyon olcaz diyosunuz. Ne FB şampiyon olabilir ne de Galatasarayım. Farkında değil misiniz bu iki takımdan birinin şampiyon olması mucize.

Sarı lacivertlilere duyrulur:f30:

16. Aysele bende katılıyorum

17. sivas spor olur diyorum.. fenerbahçemi..? çok zor

18. ben her zaman galatasarayın yanında oldum ve yense de yenilse de kalbim hep onunla oldu ve her sene olduğu gibi bu sene de şampiyon galatasaray

19. ;)tabiki galatasaray olucaktır.

20. gönül fenerbahçenin olmasından yana ama ama dilim varmıyor devamına :///