2008 in en iyi cep telefonları

'Haberler' forumunda DiScOvErEr tarafından 25 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. T-mobile G1
    Google'ın ilk telefonu G1 teknolojik özellikleri ağırlığını unutturan cinsten. G1'in gelişmiş özellikleriyle baş edebilecek tek model iPhone. Yana doğru kaydırılarak açılan tam donanımlı bir klavyeye sahip olan G1, işadamları için ideal...

Samsung Omnia
    Samsung'un iPhone'a rakip olarak geliştirdiği bu model çok fonksiyonlu ve hayatınızla uyumlu olacak şekilde donatılmış. Üstün kaliteli, yüksek çözünürlüğe sahip kamerası maalesef e-posta hesabı oluşturmadaki ve kurulum zorluğunu hafifletmiyor.

Blackberry Storm

BlackBerry Storm'un ekranı bir önceki model olan Bold'a göre daha geniş ve video oynatıcısı mükemmel. Boyut olarak ideal ve Apple'ın iPhone'a göre daha tıknaz ve dar bir şekli var. Ancak bu modelin en önemli eksiği WiFi desteği olmaması.

Apple iPhone

Teknoloji tutkunlarına Blackberry Storm ve T-mobile G1'den daha iyi cevap veriyor. İphone'nun bazı özellikleri, kalitesiz kamerasını, resimli mesaj ve metni kopyala yapıştır özelliği olmaması gibi eksilerini göz ardı ettirecek kadar üstün...

Nokia E71
    İş hayatı ve özel hayat arasında ince bir çizgi oluşturan Nokia E71 adeta çift fonksiyonlu ikiz bir telefon gibi. İki giriş ekranı iş ve eğlence modları arasında tercih şansı sağlıyor.

Sony Reader
    Telefonların dışında bu yılın en iyi teknolojik aletleri listesinde iki adet de e-kitap okuyucusu yer alıyor. 1) Hafızasına 160 kitap alabiliyor. Aynı anda birden fazla sayfayı işaretleyebiliyorsunuz. Çok dayanıklı piliyse bir başka artısı.

The BeBook
    The Bebook tarz ve fonksiyon açısından Sony Reader'a benzemekle beraber, hafızasına bin kitap kaydedebiliyor.

2. Cevap: 2008 in en iyi cep telefonları

Bende hem Iphone var hemde Omnia ama benim gibi çantasına dikkatsizce atan bayanlara göre değil her iki tlfda.... Sony reader a daha yeni sahip oldum bir seyahatimde yurtdışından almıştım.... Normal kitap kokusu daha iyi bence sayfaları birer hissetmek....Bence gereksizmiş.....

3. Cevap: 2008 in en iyi cep telefonları

Telefon modelleri konusunda takıntılarım yok ses gelsin yeter :f106:

4. Cevap: 2008 in en iyi cep telefonları

teknalojiye yetişilmezz

5. Cevap: 2008 in en iyi cep telefonları

Normal kitap kokusu konusunda haklısın ama yolculukta yanına en çok 3-4 kitap alabiliyorken bu zımbırtı sayesinde neredeyse kütüphaneni taşıyabiliyoruz... Ne zaman hangi kitabı okuyacağım gelir ne bileyim.. Hepsi dursun yamacımda :)

6. Cevap: 2008 in en iyi cep telefonları

Bir zamanlar ne meraklıydım telefonlara yakın çevrem çok iyi bilir ama artık forumdaş girdi hayatıma herşeyi bir kenara bıraktırdı bana
    ayrıca dediğin gibi bunlar işadamlarına göreymiş :f20: