2008 eurovizyon yarışması

'Haberler' forumunda Ezlem tarafından 25 Mayıs 2008 tarihinde açılan konu

1. 2008 eurovizyon yarışması birincisi RUSYA yarışma geleçek sene moskova da yapılacak..

Yarışmaya DELİ şarkısıyla katılan ve çok iyi bir performans gösteren MOR VE ÖTESİ ise 7. oldu ..

1. Ülke :Rusya
    2. Ülke :Ukranya
    3. Ülke :Yunanistan
    4. Ülke :ermenistan
    5. Ülke :norveç

Türkiye 7. oldu

Bu sonuç bile bizim için çok iyi olması lazım . Türkçe Bir Rock şarkısı ve En önemlisi Türkçe olması .Ne yapalım Siyasi olaylar bunlar.

2. bilgilendirme için teşekkürler ezlem

3. Valla bravo Mor ve Ötesine böyle bir şarkıyla 7. olduysa güzel bir şarkıyla kim bilir kaçıncı olurdu :)

4. :) Buyıl bitti önümüzdeki yıla bakıcaz artık
    Emeğine sağlık bence 7. cilikte hiç fena değil
    Enazından sonlarda değiliz ve eklemek istiyorum 12 puan aldığımız tek ülke Azerbeycan

5. ben sonuca şaştim biraz rusyann çok da güzel bi yanı yoktu yunanistan olur diyodum olmadı ama mor ve ötesi bizi çok güzel temsil etti türkçeyi kullanması çok iyiydi

paylaşımın için saol ezlemm ...

6. 7. olmamız hicde fena degil bence

7. tşk ler bilgilendirme için EZLEM.7. olmak bencede iyi :f118:

8. arkadaşlar kabul etmek gerekirse şarkı çok kötüydü bilmem benimle hemfikirmisniz

9. Bence şarkı süperdi ama sıralama düşündüğüm gibi oldu 7 ülke saymıştım oylama başlamadan önce

Ukrayna,norveç,ermenistan,yunanistan,türkiye,izlanda,rusya kapışıcak ülkeler bunlar olur diye nitekimde öyle oldu bizim şarkı bence süperdi çoğuna göre zaten çoğu ülke pek sallamıyor yarışmayı ülkeyi tanıtmak yeterlibizimkilerde bunu başardı bence..

Paylaşım için teşekkürler Ezlem..

10. bilgi ve paylaşımına teşekkürler ezlem bestecilerimiz birazdaha gayret edip dahada güzel sözler yazsalar
    belki yarışmaya katılan sanatçılar daha iyi derece alırlar diye düşünüyorum

11. neyse bunada şükür :f106:

12. bence bu yarışmanın adı oyunuzu komşunuza verin olmalıydı çünkü nerdeyse tüm ülküler oylarını komşu ülkelerine kullanmış. şarkının ii veya kötü olduguna hiçbir ülke dikkat etmemiş.hiç puan almaz dediğimiz şarkılar 12 bile aldı.