2008-2009 çanakkale 18 mart üniversitesini kazanalar

'Bilgi Rehberi' forumunda Architect tarafından 17 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. ]selam arkadaslar ben emre çanakkale 18 mart üniversitesinin kazanan ardaslar şimdiden tebrikedeyorum ve başarılar diliyorum bu sitede çanakkale ile ilgili herşeyi öğrenebilirsinzi ve sorabilirsiniz

*çanakkale 18 mart üniversitesi deniz cok yakın ve temiz hava ve doğasıyla cok güzel bir üniversite

** Çanakkale cok kalabalık bi şehir degildir çok sakin ve sessiz bir şehirdir

*** Terzioğlu kampüsünde Mimarlik,Zirrat,Fen Edebiyat,Tıp,Turizmim,Güzel sanatlar Fakülteler ve M.Y.O OKULU vardır çanakkale merkeze 10 dk gidilebilir cok uzak degil

***Üniversitenin cok büyük bir kütüphanesi,internet cafeleri ve televizyon odaları bulunmaktadır. kütüphanede ne arasanız vardır ben ders kitaplar bile almıyoum kütüphaneden alıp kullanuyorum:D

ewet arkadaslar bu kdar bilgi verdim daha fazla bilgi almak isterseniz yda sormak istediklerinizi msj atarsınız

2. Çanakkale gerçekten güzel bir şehir üniversite tercihi yaparken yıllarınızı geçireceğiniz şehirde bence önemli... Emre sende forumdaşın Çanakkale 18 Mart üniversitesi temsilcisi yapalım...

3. Tercihlerini çanakkaleye yapan öğrenciler için çok ince düşünmüşsün Architect. Tüm üniversiteye yeni adım atacak öğrencilerimize başarılar dilerim.

4. Kazanlar için güzel bir topic teşekkürler..:F9:

5. kazananlar için cok faydalı bilgiler mimar cok tesekkürler:f40: