2. forumdaş dostluk gecesi fotoğrafları

'Eğlence' forumunda Ezlem tarafından 30 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. 1. forumdaş dostluk gecesi fotoğrafları
    Evet yine unutulmaz bir geceye hep beraber imzamızı attık neler olmadıki gecede...

Önce blue ve ben kapıda konukları karşılarken Hazanda yayin için hazırlık yapıyordu..

Ve hazanın muhteşem yayını eşliğinde gece devam etti..Dolarlar havada uçuştuu çiğköfteler yapıldıı

Kingin kesenin ağzını iyiceeeee açtığı annn

forumdas1.

forumdas2.
    forumdas3.
    forumdas4. forumdas5.
    forumdas6. forumdas7.
    forumdas8.

2. Ve gece yarenin o güzel yayınıyla devam etti
    f1.

f2. f3. f4. f5. f7. f8.

Ekli dosyalar:

• f6.
      f6.png
      Dosya Boyutu:
      336.8 KB
      Gösterim:
      120

3. Valla biz kızımla bol bol KinG in havalarda uçuşturduğu dolarları topladık, bu arada bağrışmalarımız mic açık kaldığı için dinleyiciler tarafından duyulmuş allahtan melisaya sen bir eşşek sıpasısın gülhane parkında şarkısını söylemiyordum birdaha foruma adım atamazdım utancımdan :f106:
    patron dolar konusunda cömertti ama ikramlarda kısmıştı biraz sanki mesela kola yoktu onun yerine link falan hazırlatmış sanırım :(
    dinleyiciler çok açık sözlüydü özellikle incim yani ses nasıl dedikçe berbattttttttt diye bağırması hala kulaklarımda :f20:
    ya bence harika bir geceydi katılan tüm dostlara teşekkürler

1.forumdas dostluk gecesi fotografları

4. :f9::f9::f9:
    oooo harika resimler bunlar emeğine sağlık süperrr:f40:
    teşekkürler ezlemcim gerçekten harika bir geceydi
    kapanışa kadar oradaydım sizlerle birlikte çok güzeldi herşey
    sultanıma ve yarenime teşekkürler harika iki yayın dinletttiler bize
    kucak dolusu sevgiler Tüm forumdas dostlarına ve forumdas'a gönül veren herkese teşekkürler
    bir dahaki şenliğimizde buluşmak üzere hoşcakalın

:f91::f91::f91::f91::f91:

5. tskrlr hazan çok güzeldi programin emegine yüregine saglık nice uzun yıllara forumdasta :):)

6. Patronumuz kesenin ağzını fazlası ile açmıştı dolar lar, euro lar, henüz piyasaya çıkmamış olan:f106: 200 YTL lik banknotlar havada uçuştu:f106:( HAZAN, 500 YTL lik banknotlar basılacakmış, 3. forumdas gecemizde MELİSA ile sabaha kadar yayın yapın) :f106:
    çok güzel bir gece idi:f40: emeği geçen arkadaşlarımıza tşk ler:f40: dostluğumuzun daim olması dileklerimle:f9:

7. Gece gerçekten muhteşemdi..... Yayınlar süperdi.... Yanlız ara sıra tencere düdüğü ile Dj in sesi ayırt edilemiyordu... Olsun ama herşey çok güzeldi.. Katılan tüm arkadaşlara teşekkürler....

8. Ne yapayım ya açık sözlüyüm işte ben ses Berbattttttttttttt demeseydim öyle cızırtlı dinleyecekti herkes:f106::f106:
    Sanki bu şölen ilkinin gölgesinde kaldı:f84:

9. emeği geçen bütün arkadaşlarımıza teşekürler ederiz, başta bloom hele:f9:

10. güzel bir geceydi ,herkes müthiş eglendi
    açık büfe olmasına ragmen cossack ve chemistten
    bizllere pek bişi kalmasada yaren ablanın zarafeti
    ve müzik ziyafeti bizlleri süper doyurduuu,
    havadan uçuşan dolar ev eurolardan pek faydalanmadıık
    hazan ablanın kızı melissa,wish ve belinaydan pek fırsat kalmadı,
    alacaklı durumdayım harika bir geceydi cossack ve chemisttin
    diyologları süperdii,ezlem sürekli foto cekmekle meşgulduu
    halaylar çekildi,ooooooooooooooo görmeniz gerek,anlatılamaz
    tabii bu da forumdas farkıııı:f40:

11. Çok güzel bir gece olmuş
    Emeklerinize ve yüreklerinize sağlık
    Malesef aranızda olamadım 3,cü şölende birlikte olmak dileği ile inşallah.

12. Niye böyle diyorsun Cgala ya, aciklama yapmaliyiz burada simdi.

Bilinen o ki dün gece King haric sadece Chemist ve ben erkek taifesini temsilen ordaydik.
    Gelemeyen erkekler bize tembih etti, bizim yerimize de yiyin, biz üzerimize yüklenen
    bu sorumluluk yüzünden büfe masasina yüklendik. Biliyorum bir ara Chemist i ikaz etmek zorunda kaldim,
    "tamam chemist yediklerimiz yeter, orana burana doldurma yiyecekleri" dediysemde "
    abi gelemeyen garibanlar da sebeblensin biraz" deyince, mazareti gecerli saydim. :f30:

King ise devamli " ya bu ses tesisati niye böyle gicirdama yapiyor" diye gidip baktigi
    icin bizim sorumlulugumuza pek bir katki da bulunamadi.:f106:
    Taa ki biz kendisini , "ya King birak Hazan sesli yayin yapiyor, bir ariza yok" diye uyarana kadar. :f67:

Dolar falan sacmis diyorlar ama Chemist ile biz bisi göremedik, icerde olan 56 bayan
    toplamis diye bir tevatür var ortada, ama bilemiyoruz artik.

Bu arada evet güzel yayindi, elimde 6 dakika uzunlugunda bir koz olustu,
    yeri gelinceye dek arsiv de saklanacaktir. :f106:

13. gerçekten çok güzel bir geceydi her ne kadar kıyafetim buruşsada çok eğlendim :f40:

14. Öncelikle inci sen bırak eğlencemizi git düğünlere sonrada gölgede kaldı de oldumu hiç... Zaten 3 dk anca bulunabildin.. Arkadaşlarına söyle bi daha dostluk gecesi alşamı evlenmesinler başka günmü yok allaaa allaaa.....

Cossack abi dediğin gibi bayan tayfası çoktu ama bi şöyle doğru dürüst oynayabilen yoktu.... Bilmiyorum hatırlıyormusun bir ara hanımlara uyuz uyuz sallanayı bırakın inin şu pissten diyip ders verir gibi hünerlerini sergilemiştin... Gerçekten hoş bir gece oldu... Abi ses tesisatındaki cızırdama hazanını sesiydi demek bende mutfaktaki düdüklüden geliyor sanmıştım..:f19:.

15. kahkahalarla güldüm, sen çok yaşa emi CHEMİST:f106:demek oyunumuzu beğenmedin hııı, bir daha ki gecede görürsün sen, kim uyuz uyuz sallanıyormuş:f106:

16. KinG

KinG Admin

Gerçekten güzel bir geceydi.
    Güzel ve eğlenceli yayınlarından Dolayı Yaren ve hazana teşekkür ediyorum.:f118:
    Bizleri yanlız bırakmayan Tüm dostlarımıza ayrı ayrı Teşekkürler.:f118:
    Şölenlerimiz Her ay düzenli olarak devam edecek.