1980 yıllarında çocuk olmak

'Zaman Tüneli' forumunda Dark tarafından 14 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

1. izleyeceğiniz bu slayt sizleri çocukluğunuza götürecek ve o günleri anımsatacak

2. Cevap: 1980 yıllarında çocuk olmak

Hepsini çok net hatırlıyorum.Çokomel folyolarını tırnağıyla düzeltmiş biri olarak sanırım yaşlandık :(

Çok teşekkürler Dark :f118:

3. Cevap: 1980 yıllarında çocuk olmak

Eline sağlık Dark ... Ama gecenin bu saatinde iyice hüzünlendirdin bizi... :mad::)

4. Cevap: 1980 yıllarında çocuk olmak

Evet belki yaşlanmış olabiliriz Ama bugün hiçbirşeyin beni hüzünlendirmesine izin vermeyeceğim ve şöyle diyeceğim. İyi ki ben 80'li yıllarda çocuk olmuşumda bütün bu izlediklerimi yaşamışım. :f20:

5. Cevap: 1980 yıllarında çocuk olmak

Hahaha szlerin yanında olmak gurur veriyor bana bunların hepsini bende yaptım :D '' peçete koleksiyonu hariç ''

Harikaydı KaKuUu Teşekkürler ...

Birde kara lastik giymek demek (Köy çocukları için)

6. Cevap: 1980 yıllarında çocuk olmak

dark ellerine sağlık biranda yaşlandığımı hissettim hepsini yaşadım çünkü :confused:

7. Cevap: 1980 yıllarında çocuk olmak

Bizim çocukluğumuz güzelmiydi gerçekten yoksa çocukluğumuzu mu yaşıyorduk.Şimdiki nesile bakıyorum bizler gibi yaşayamıyorlar.
    Hüzünlüydüm zaten bu video da tuz biber oldu teşekkürler DarK:)

8. vardı

80'li yıllarda bir başkaydı İstanbul
    aynı şiirlerdeki gibiydi inanki
    Bence engüzeli aynı benim gibi 70 de doğmak 80 de yürümek 90 da koşmak yani nasıl anlatayım bilmiyorum ama 80 ler başkaydı hemde bambaşka. Arkadaşlıklar vardı, mahalle komşuluğu vardı, ağaçlardan meyvalar çalmak vardı oynağımız plastik toplarla onları düşürmek yerden toplayıp tozlu pantolonumuzla silmek. Koşmak toprak sokaklarda yeni doğmuş tay gibi. misketler vardı gazoz kapakları, bilyalıllar, sapanlar, mendil kapmaca, bezirgan başı, saklanbaç, ebecilik, uzun eşek ve engüzeli akşam saat 7 olunca çizgi filmler vardı çiçekkız gibi candy gibi vikingler gibi daha adını hatırlayamadığım birçok oyunlar çizgi filmler vardı ve tabiki anılar..
    :(

9. Cevap: 1980 yıllarında çocuk olmak

çelik çomak, 3 taş, dokuz taş, sek sek, 7 tuğla, isim şehir, bilye,birdir bir, uzun eşek,futbol,saklambaç,körebe,ip atlama, uçurtma uçurma, telden araba yapma, tek çift, köşe kapmaca, bahçelerden meyve aşırma, komşu kızı tavlama, ip atlama, uzun eşek, pantolon yırtmaca (yerde top ile), birdir bir,

10. Cevap: 1980 yıllarında çocuk olmak

ah gidi güzel zamanlar, herşeyin bir değeri vardı