16 Mayıs 2011 Survivor'dan kim elendi, kim gitti

'Haberler' forumunda HazaN tarafından 16 Mayıs 2011 tarihinde açılan konu

1. Survivor Asena mı gitti Tefik mi
    15 Mayıs akşamı ada konseyi toplandığında Asena kendinden emin bir şekilde arkadaşlarıyla yaptığı planı uygulamaya koydu. Kızlar onun adını yazacak oylamaya giderken Asenada yanında Tefiği götürecekti.
    Halk oylamasında Tefik elenecek ve Asena yoluna devam edecekti. Ama olmadı halk (Nihat severler) Tefiğe kal dedi Asenaya git.

16 Mayıs 2011 Pazartesi günü Asena survivora veda etti Nihatın munzur gülüşleri eşliğinde :f196:

2. Cevap: 16 Mayıs 2011 Survivor'dan kim elendi, kim gitti

Mevzuyu tam olarak bilmesem de Asena'nın elenip gidişini tesadüfen izledim.Nihat sevincinden yerinde duramıyordu:)

3. Cevap: 16 Mayıs 2011 Survivor'dan kim elendi, kim gitti

Bu kadar dert etmesin bence Asena.Hem sırf adaya sarı saçla gelcem diye saçları yanmış ve kestirmek zorunda kaldığını söylemişti bir magazin programında.:f37: Ben de mevzuyu tam olarak bilmeyenlerdenim.:)

4. Cevap: 16 Mayıs 2011 Survivor'dan kim elendi, kim gitti

Mevzuyu ben tam olarak biliyorum bir ara anlatırım Bluemmm
    Asena ile Nihat kanlı bıçaklı
    Asenanın Tefiği yanında götürmesinin nedeni onu eletirim Nihat yalnız kalır düşüncesiydi ama olmadı giden kendisi oldu.

5. Cevap: 16 Mayıs 2011 Survivor'dan kim elendi, kim gitti

Mevzuyu bende biliyordum ama Asena ile bende terkettim survivor'ı.
    Yok ya Asena ya bayıldığımdan değil, Nihat a karşı durabilen bir oydu orada artık,
    bu sebebten yani sadece. :)

Pascal dan sonra bütün ümitlerimi ona bağlamıştım,
    malum Pascal ayakkabı giymeden koşamıyordu peşinden,
    ama Asena yalınayak olmaya alışık. :f30:

Ama alınan duyumlara göre Coca Cola Neco'su şey pardon Ceo su,
    "aldırma Acun kimse kalmasa da ben izlerim, zaten sizin Nihat ı seyrederken
    aklıma geldiydi size ramazan şerbeti hazırlamak" demiş.

"Hatta bir iki bölüm daha izlersem size ayran bile çalkalarım ben" diyesiymiş.

Bende diyorum ki "yürüü be abi, hatta benden sana tiyo Coca Şalgam üretirsen
    Adana da patlama yaparsın."