118 80 Reklamlarından gıcık kapanlar buraya

'Güncel Bilgiler' forumunda Dark tarafından 17 Ağustos 2010 tarihinde açılan konu

1. 118 80 Reklamları ve
    118 18 Reklamları

Arkadaşlar Tv de 118 80 Reklamları çıktığında sinir oluyorum bigün kumandayı Tv ye fırlatacağım ama ne zaman :f196:

Varmı başka gıcık kapan

2. Cevap: 118 80 Reklamlarından gıcık kapanlar buraya

Aman DarK TV'ye yazık fırlatma kumandayı :)

O gıcık kapanlar arasında ben de varım kiiiii :f196:

3. Cevap: 118 80 Reklamlarından gıcık kapanlar buraya

Olmaz mı :) bende sinir oluyorum. Başka reklam veren yokmuş gibi birde iki reklam arasında bir koymuyorlarmı iyice sinirim zıplıyor.

4. Cevap: 118 80 Reklamlarından gıcık kapanlar buraya

118 80 Harcinde Bi de 118 18 Var o da Sinir Bozucu Reklamlardan:)

5. Cevap: 118 80 Reklamlarından gıcık kapanlar buraya

Eski reklamları hadi neyse dedirtiyordu ama bu son çevrilen reklamlar gerçekten insanı çileden çıkartıyor.
    Millet uzayı kendine mesken etmiş haftalık ziyaretler yaparken, bizler hala bir arabanın içinde iki tane zavallının 118 80 diyerek mutlu olmalarını izliyoruz.

6. Cevap: 118 80 Reklamlarından gıcık kapanlar buraya

Olma mııı :)

HazaN Ablaya aynen katılıyorum ayrıca :f40:

7. Cevap: 118 80 Reklamlarından gıcık kapanlar buraya

Hem sinir oluyorum hem de gıcık...Üstelik de ücretli haberiniz ola :)

8. Cevap: 118 80 Reklamlarından gıcık kapanlar buraya

Nesi varmış gayet güzel bence.Yüz on sekiz seksen seksen seksen... :f106::)

Ben de inanılmaz gıcığım, hatta oğlum da gıcık, toptan gıcığız yani :f196: Fakat adamlar amacına ulaştılar.Akılda kaldı mı? kalmadı mı? İstediğimiz kadar gıcık olalım :f196:

9. Cevap: 118 80 Reklamlarından gıcık kapanlar buraya

Böyle saçma bir reklam hayatımda görmedim ne kadar iğrenç :)

10. Cevap: 118 80 Reklamlarından gıcık kapanlar buraya

Blue ablaya katılıyorum amaçlarına ulaştılar ama insanları bezdirdiler reklam izlemez olduk :f196:

11. Cevap: 118 80 Reklamlarından gıcık kapanlar buraya

Akılda kalıcı doğru diyorsunuz ama insanlar reklamları görünce televizyonu kapatıyorlar :D

12. Cevap: 118 80 Reklamlarından gıcık kapanlar buraya

Bluem o reklam kötünün iyisiydi en son çekilen reklamlar yokmu onlar insanı çileden çıkarıyor. Bence sen taşınma falan derken biraz uzak kaldın televizyondan ve reklamlardan

13. Cevap: 118 80 Reklamlarından gıcık kapanlar buraya

bence gayet güzel reklam yapıyorlar eferim 118.80 lere:f30:

14. Cevap: 118 80 Reklamlarından gıcık kapanlar buraya

Nefret Ediyorum Dark Abi O Reklam Çıktığında Kulaklarımı Tıkıyorum anca öyle :):)

15. Cevap: 118 80 Reklamlarından gıcık kapanlar buraya

Belki biraz uzak kaldım fakat son gıcıklıklarına yetiştim sanırım.:) Ne yapalım ama birazda iyi tarafından bakalım.Dert etmeyelim kendimize bu 118 80 reklamlarını.Ağlayalım da gözden mi olalım?Hem bak ben hiç 50 cm bir dolap kapağı için,bugün abla, yarın abla diyen mobilyacının işyerini ateşe vermeyi düşünüyormuyum!!!!!!????? :f196:
    Düşünmüyorum bayramda gazetelerin 3. sayfa haberlerinde beni görürsünüz yoksa :f30::f30::f30:

16. Cevap: 118 80 Reklamlarından gıcık kapanlar buraya

Bence Türk milletinin zekasıyla dalga geçiyorlar.... kendimize aptal dedirtmeyelim ve 118 80 numaralı bilinmeyen numaralar hattını kullanmayalım diyorum. Ya bu saçma reklamları kaldırırlar adam gibi reklamlarla karşımıza çıkarlar yada bu haklı tepkimizi sonuna kadar devam ettiririz.

17. Cevap: 118 80 Reklamlarından gıcık kapanlar buraya

bir ilginç buluşu bulmak için ya çok kötü reklam yada çok güzel reklam bulur yaparsın ne yazıki bizim zamanımızda çok iyi olmadığı çok kötü güzel reklam olmuş oluyor.bilmiyorum anlatabildimmi.:f196:

18. Cevap: 118 80 Reklamlarından gıcık kapanlar buraya

Maşallah bütün forum gıcık kapıyormuş:f196::f30: