11 Aralık 2011 AİO sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

'Sorun Cevaplayalım' forumunda ZeuS tarafından 6 Ocak 2012 tarihinde açılan konu

1. 11 Aralık pazar günü yapılan 2011 AİO Açık ilköğretim Sınav Sonuçları ne zaman
    açıklanacak

11 Aralık 2011 AİO sınav sonuçları 11 Ocakta açıklanacak. Sınav sonuçlarının açıklanacağı sayfa bağlantısı aşağıda verilmiştir. Konuyla ilgili açık İlköğretim Genel Müdürlüğünce yapılan yazılı açıklamanın ayrıntıları şöyle;

11 Aralık 2011 tarihinde yapılan 2011–2012 I. Dönem sınav sonuçları 11/01/2012 Tarihi'nde açıklanacaktır. Sınav sonuçlarının belirtilen tarihte açıklanamaması ve buna bağlı olarak mezunlarının belirlenmemesi nedeni ile 09/01/2012 Tarihinde başlaması gereken kayıt yenileme işlemi 12/01/2012 Tarihinde başlatılacaktır. Yeni kayıt başlangıç tarihinde bir değişiklik yoktur.

11 Aralık Açık İlköğretim Sınav Sonuçlarının açıklanacağı sayfa için TIKLAYINIZ

2. Cevap: 11 Aralık 2011 AİO sınav sonuçları ne zaman açıklanacak

11 Aralık 2011 tarihinde yapılan Açık İlköğretim Sınav Sonuçları açıklandı.
    Konuyla ilgili Açık İlköğretim Genel Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklama:

11 Aralık 2011 tarihinde yapılan 2011–2012 I. Dönem sınav sonuçlarına göre sınıf geçme, mezuniyet durumları AİO bilgi sistemine yansıtılmıştır. Öğrencilerimiz son durumlarını Öğrenci Girişi'inden AİO Bilgi Sistemine kullanıcı adı ve şifreleriyle girerek sınav sonuç bilgileri ekranından öğrenebilirler. Sınav sonuç belgesi altında yer alan “AÇIKLAMALAR” bölümünü mutlaka okuyunuz. 2011/2012 II. Dönem kayıt yenileme işlemleri başlamıştır.

Açık İlköğretim Okulu sınavlarına giren öğrencilerimizin sınavlara itiraz hakkı bulunmaktadır. İtirazda yapılması gerekenler için Tıklayınız

11 Aralık Açık İlköğretim Sınav Sonuçları için TIKLAYINIZ