1. forumdaş dostluk gecesi fotoğrafları

'Eğlence' forumunda HazaN tarafından 17 Haziran 2008 tarihinde açılan konu

1. Evet arkadaşlar haydin bakalım pamuk eller cebe fotoğraflardan kazanacağımız parayla forumdaşı geliştireceğiz :f106:
    Fotoğrafları açık artırmayla satmayı düşünüyorum :f30:

Harika bir gecenin kıskandıran görüntüleriyle sizleri başbaşa bırakmaktan onur duyuyorum
    İşte 1. Forumdaş dostluk şöleni fotoğrafları
    işte mutluluğun kanıtı, işte dostluğun kanıtı...

Gece ilk olarak Dj YaşamSevincinin güzel yayınıyla başladı tüm dostlar yavaş yavaş geldi... Harika bir yayın oldu Teşekkürler Fatoşcum :f118: :f118:

Arkasından yayını DJ Bomba ve DJ Alaturka devraldı

85770232az7.
    18741074io9.

İşte buda Anasayfamız görüyorsunuz değilmi güzellik heryerde (avatarımdan bahsetmiyorum yav forumun kalabalığından bahsediyorum) :f30:

55425963kc0.

2. bitmediiiii!!!!
    Kimler yoktuki bu güzel gecede
    herkes oradaydı dostluğun anlamını bilen herkes geldi işleri olanlar gelemeyenler telgraf çekti :f196:

10468739je2. 55700553yt7. 42047222bt4. 10xy5. 11wu2. 12gy6. 13kj5.

3. Dedim ya herşey harikaydı
    Patron kesenin ağzını açmış masraftan hiç kaçmamıştı
    Kolalar, cipsler, çubup krakerler, kuruyemiş bile vardı :f30:
    bukadar ikramdan sonra yarına bir temizlik görevliside bulur artık ortalığı baya batırdık yav :)

19tc3.
    20uf6.
    Gecenin ilerleyen saatlerinde Dj adminimiz yayını Dj Uyusa devredip müsade aldı
    Dj Uyus işte harika yayınıyla yine eğlenceye eğlence kattı teşekkürler Ayselim :f118:

22yo0. 24kl7.

4. İşte dostlar harika bir gecenin ardından harika hatıralar kaldı hafızalarda unutulmuycak bir geceydi
    insanlar sımsıcak bir ortamda gönlünce eğlendi dostluklar pekişti
    Allah nazardan esirgesin inşallah
    17ll0.
    18qo0. 15ih8. 14ef4.

İşte bir geceden hatıralarda kalacak görüntüler
    herzaman söylediğimiz gibi "BİZ BİR AİLEYİZ" ailemizdeki tüm bireylerimize teşekkür ederiz
    katılımlarınızla şenlenecek bir başka dostluk gecesinde görüşmek üzere

5. Aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :)
    Dostluğumuzun pekiştiği,keyifli sıcak saatlerin yaşandiği bu özel ve güzel gece için tüm dostlarıma yürekten teşekkür ederim.
    :f91: :f91: :f91:
    Allah dostluğumuzu ağzımızın tadını bozmasın :)

6. Güzel ve bereketli bir geceydi patronun çömertligi gözlerimi yaşarttı her ne kadar gecenin sonlarına doğru çalan damar parcada yine cimriligi tutmuş ve jiletleri ikiye bölüp dağıtmış olsada...:f106: :f106: :f106:

Tam bir dostluk gecesiydi allah birlikteliğimizi ve kardeşliğimizi hiç bozmasınn...

Emegi gecen :) Dj yaşam sevinci,Dj Alaturka & Dj Bomba ve bizim sevimli tatlı cadımızz Aysellimizz hepinize çok teşekkürlerrr bu gecede güzel şarkılarınızla bize keyif verdiğiniz için:f82: ...:) :) :)

Bir dahaki dostluk gecemizi sabırsızlıkla bekliyorum...:)

Hazancığım sanada bu güzel resimler için çok teşekkürler harikasın birtanem..:)

:f118: :f118: :f118: :f118:

7. Güzel Bir Gece Yaşandığına Eminim. Ben de Aranızda Olmak İsterdim Ama İşlerimin Olması Nedeniyle Katılamadım İnşallah Başka Zaman Katılmaya Çalışırım

Biz Bir Aileyiz

:f91: :f91: :f80: :f94: :f94:

8. Ben de aranızda olmak isterdim ama malesef akşamları olamıyorum.
    Eminim ki çok güzel bir gece olmuştur.
    Bu güzelliklerin ve aile ortamının bitmemesi dileğiyle..
    Ellerine sağlık hazan.

9. Harika bir geceydi dosluk ve sevginin gücünü ortaya koyan sımsıcak insanların katılımıyla güzelleşen müthiş bir dostluk gecesiydi katılan tüm dostlara teşekkür ediyorum.

Patronumuz King ede çok teşekkürler böyle bir gece düzenledikleri için
    Her ne kadar ben ikramları kaçırsamda sağlık olsun ne yapalım :f106:
    En azından fotolarda çıkmışım :f30:

Dostlar deniz kenarındaki taşlara benzer.Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın.İşte sizler o kıyamadıklarımdansınız.
    Dostluğumuz daim olsun :)
    :f91: :f91: BİZ BİR AİLEYİZ :f91: :f91:

10. gerçekten benim için çok önemli ve güzel bir akşamdı geleneksel dostluk gecesi sebebiyle radyomuzda bu güzel şölene katılan ve değerli saatlerini bizlerle geçiren forumdas dostlarına teşekkür ederim

böyle güzel bir akşamda bizlere harika yayın yapan dj miz yaşam sevincinede teşekkür ederim :f118: :f118: :f118:

bu geceye vermiş olduğu emeğine dj bombaya ve aysele teşekkürlerimi sunarım :f118: :f118: :f118:

iyiki varsın forumdas :f118: :f118: :f118:

hazan paylaşımına teşekkürler :f118: :f118: :f118:

11. Evet arkadaşlar bunlar da benim objektiflerimden. Gece tek kelime ile harikaydı. Sevgili dj Alaturka ve Dj bomba dan şimdi uzaklarda şarkısını dinlemek ayrı bir zevkti.:f196:Tüm forumdas şarkıya eşlik etti. Halay başı deniz ablamız hasta olmasına rağmen yine ortalığı coşturdu.:f118:
    foto5ei5. foto2di6. foto3kv3.
    foto7xl1. foto6ga1. foto4qh9.

12. :f82: :f82: :f82:

forumdaşla herşeye varım ben
    forumdas sen benim uğurlu yolumsun
    yıldızlara yürürüm forumdaşla
    forumdaş iste canım senin olsun
    forumdas herşeysin sen canıma can katansın
    cayarsam senden beni ateşe atabilirsin
    sen sen bu alemde teksin FORUMDAS

:f82: :f82: :f82:

BİZ BİR AİLEYİZ
    SİZLERİ ÇOK SEVİYORUM
    FORUMDAS AİLESİ

:f97: :f97: :f97:

13. Süper bi geceydi herkeze teşekkürler son zamanda hazanın hindisini yemek için ayrıldım onuda yakalayamadım dama kaçtı :)

14. Ben de kesinlikle anısa kalacak bir geceydi...
    o anları, o güzel yüreklerle paylaşmak bir ayrıcalıktı.....
    he bu arada unutmadan Lider! o kadar kırılgan değilimdir:f30: durumlara bağlı:f196:
    karadenizin çılgın dalgalı halleri gibi dingin hallerinide almışım, bir laz kızı olarak:f106: :f106:
    Ahmet bey ve Lidere'in kaset hazırlıklarına başlıyoruz arkadaşlar,
    tüm Türkiyeye gelmiş geçmiş sanatcılar ders alması gerekir bana kalırsa:f196:
    provasıs çıksınlar bakalım radyoyada söylesinler görelim:f196::f106: :f106:
    şaka bir yana gerçekten harika ve anısı olacak bir geceydi teşekkürler beyler:f118: :f196:

emeği geçen tüm sıcak gönüllere...
    sevgili Hazan bu harika sunumunla tüm sevgi dolu yüreklere sevgiler teşekkürler:f118: :f91: :)

burada bulunmaktan çok mutluyum

15. Çok güzel bir gece idi. Eğlencemiz YaşamSevinci ile başladı, altın mikrofon ödülü alan sevgili dj miz ALATURKA, ETHİOPİA ve AYSEL ile devam etti. Patronumuz KİNG çok bonkör dü:f106: kesenin ağzını açtıkça açmıştı, ikram da sınır yoktu:f106: şimdi de hesap yapıyormuş masraflar çok tutmuş diye:f106:

herkes pistte idi, oyunlar halaylar harikaydı.

Bu güzelliklerin hep yaşanması dileğiyle emeği geçen arkadaşlarıma tşk ler:f118: yüreğine sağlık HAZAN:f118:

16. yaa ben gelemedim ve bu görüntüleri görünce çok kıskandım neyse bir dahaki sefere

17. rahatsızlığım nedeni ile çok fazla katılamadığım gecemizde emeği geçen tüm arkadaşları yürekden kutluyorum.forumdaş ailesi forum siteleri arasında farklılığını yaşatmış olduğu dostluk ve sevgi ortamı ile kanıtlıyor.BİZ FORUMDAŞ'lıyız

18. sevgili FORUMDAS.'ın harika insanları burada olmaktan
    her zaman gurur duyduğumu dile getirmişimdir
    ama dün gece anladımki ben bu FORUMDAS'tan ayrılamam
    mümkün degil buradan gitmek düşünmek bile delilik
    bu kadar harikulade insanın içinde bulunmak ve buranın
    bir bireyi olmak kaç kişiye nasip olur herkese en içten yürekliliğimle
    teşekkür ediyorum. bu anlamlı gecede bizlere katlanmak zahmetinde bulundunuz
    maç izlemeye bile gitmeyen dostlarımız vardı..
    aslında yazmak istediğim ama kelimelere dökemediğim o kadar çok sey varki
    :sizler FORUMDAS'lısınız anladınız onu:
    hepinizi seviyorummmm. harika insanlar ...
    TEŞEKKÜRLER.. TEŞEKKÜRLER.. TEŞEKKÜRLER..

19. KinG

KinG Admin

Güzel gecemizi renklendiren vede onurlandıran tüm dostlarımıza teşekkürler
    iyiki varsınız iyiki bizimlesiniz:f118: :f118: :f118:

20. misafirlerim nedeniyle bende çok geç katıldım bu geceye eminim çok güzel olmuştur benim ricam böyle gecelrin cumartesi akşamı yapılması çünki diğer günler iş nedfeniyle fazla kalamıyoruz tşk emeği geçen herkeze