1 Dakikada Bembeyaz Dişler(Miş)

'Hastalıklar' forumunda Wish tarafından 18 Mart 2009 tarihinde açılan konu

1. Nette gezinirken şöyle bir yazıyla karşılaştım. Ne derece etkili bilmiyorum ama okuyupta deneyen olursa ve etkili sonuç alırsa haber versin bende deneyecem :f196:

*MALZEMELER: Sigara külü ( IĞĞĞ sigara külünü ağzıma sokamam demeyin içmesini biliyorsunuz )
    -Limon
    -Diş macunu

*YAPILIŞI: Üç sigaranın külü üzerine cıvık olmayacak şekilde 20_30 damla limon damlatın. (1/4 limonun suyu yani) daha sonra karıştırıp dişlerinizi ovun ve diş macunu ile fırçalayın. ( bunu 2 kere üst üste yaparsanız inanılmaz beyazlıkta dişlere sahip olacaksınız)

*YARARLARI:Limon suyu dişteki kalsiyum lekesini siliyor. Kül kristalleri dişe yapışan yemek artıklarının lekelerini kaldırıyor. Diş macunu da tekrar dişe kalsiyum takviyesi yapıp boşlukları dolduruyor.

2. Cevap: 1 Dakikada Bembeyaz Dişler(Miş)

Hmm ilginç appam sigara külünün kararmış gümüşleri parlattığını biliyordum ama bu fenaa

Bilgi için teşekkürler

3. Cevap: 1 Dakikada Bembeyaz Dişler(Miş)

TEŞŞEKÜRLER wish

4. Cevap: 1 Dakikada Bembeyaz Dişler(Miş)

İlginç önerilerdi teşekkürler canım yalnız limonsuyunu dişlerimin arasında düşünüce bir garip oldum.:))kül fikri pek cazip gelmedi ve inandırıcı değil ama limon suyunu denemek lazım..

5. Cevap: 1 Dakikada Bembeyaz Dişler(Miş)

Yararlı olur inşallah...Ama yine doktorlar öncelikli olmalı...Kötü bir durumla karşılaşmayasınız sonra...Beyazlatayım derken... Bir de önce sen dene bize haber olmaz mı :f40: Bizi kurban yapma :f30:

6. Cevap: 1 Dakikada Bembeyaz Dişler(Miş)

Onlar biliyorda ben nasıl yapıcam WisH ablacım..:f20:
    Aman sararsın dişlerim bundan daha iyidir..:f30:

7. Cevap: 1 Dakikada Bembeyaz Dişler(Miş)

Tamam kurban ben olayım Pardus. :( Ben bu yöntemi denerken siz de tuz ruhu etkili olur mu onu deneyin :f106: Sonra buraya sonuçları yazarız :f19:

8. Cevap: 1 Dakikada Bembeyaz Dişler(Miş)

:f30: Söylediğin yöntemin denenmeye ihtiyacı yok Wısh ; o garanti yöntem...Toptan temize havale....Hem o yöntemi denedikten sonra bence sadece denemekle kalırız ama önceden bir vasiyet yazarsam bizimkiler sizi bilgilendirir...:f30:
    Valla bravo müthiş yöntemlerin var...Sana tuz ruhu dedirtecek kadar ne yaptık bilmem ki .. :f106::f19:

9. Cevap: 1 Dakikada Bembeyaz Dişler(Miş)

Aşk olsun Pardus yaaa :oops: Çeşitli yöntemler arıyorum işte. Sende hiç yardımcı olmuyorsun.;) : Tamam onu da ben deneyeyim. Sen en iyisi bi bulaşık süngeri ve cifle ovala da sonucunu yaz bari :f106::f106::f106:

Bloomcum sende bunları okuyupta inanıp denemeye kalkışma sakın bi tanem.Sen sigaradan uzak dur ve düzenli fırçala yeter zaten. Ben gibi arayışlara girmek zorunda kalmazsın :f196:

10. Cevap: 1 Dakikada Bembeyaz Dişler(Miş)

11. Cevap: 1 Dakikada Bembeyaz Dişler(Miş)

Ben şunu anlamadım illa sigara külümü olacak
    Ben sigarayı bıraktım sigara külü kullanmak istemiyorum odun külü olsa olmazmı?
    bence olur daha etkili olur:f196:

12. Cevap: 1 Dakikada Bembeyaz Dişler(Miş)

bence bugidişle diş macunu üreticileri tam iş krizine girecekler :f106: wish araştırmalar bitiğinde haberdar edersin bizde faydalanırız:f40:

13. Cevap: 1 Dakikada Bembeyaz Dişler(Miş)

Sen illaki tersini yapacan dimi DarK. :f106:

¿ ıɯsɹǝʇ izɐʎ nq uǝʇʞǝçɹǝƃ ǝɔuǝs demişin. Bende o yazının ters olması için '' imsret ızay ub netkeçreg ecnes? '' yazman gerekirdi.Ben burda cevap hakkımı kullanayım:f40: bence o yazı gerçekten ters değil :f106:

14. Cevap: 1 Dakikada Bembeyaz Dişler(Miş)

Ben denedim ve süper oldu dişlerim tavsiye ederim :D

15. Cevap: 1 Dakikada Bembeyaz Dişler(Miş)

verilen liste dişler için gayet aşındırıcı gözüküyo..
    beyazlatma için uzamn birinden yardım almak daha kesin sonuç verir;)