02 Ekim 2011 Yengeç burcu Pazar günü yorumu

'Astroloji ve Burçlar' forumunda EyLüL tarafından 2 Ekim 2011 tarihinde açılan konu

1. 02 Ekim 2011 Yengeç burcu Pazar
    Yengeç Burcu 2 Ekim Pazar Günü yorumu
    Yengeç Burcu günlük yorumu 2 Ekim Pazar 2011

Sevgili Yengeçler Pazar günümüz dünden beri etkili olan Ay-Yay burcu seyriyle başlıyor. – Ben değil, sorunlar benden korksun diyerek güne başlayınız. Bu sizin için harika bir moral olabilir. Hassasiyetinizi tabii ki anlıyorum. Ancak bugün gökyüzü Jüpiter denetiminde bir Ay ile ışıldıyor. Bu ışık her birimiz için şifalıdır. Biliniz ki, iyi niyetiniz size mutlaka güzelliklerle geri dönecektir. O güzel yüreğiniz hiç merak etmesin.

Saat 13:50 Ay-Kuzey düğüm istediğiniz şeyleri almanız için sizi arkanızdan itekleyicidir. Başkaları ne düşünürse düşünsün, ister onaylasınlar isterse farklı düşünsünler artık umursamayınız. Hayallerinizin peşinden giderek, elde etmeye gönüllü olmalısınız. Kendinizi yetersiz hissetmeyiniz. Bunca yılda yaşadıklarınız sizi gölge gibi takip edecektir. Rahat olunuz.

Saat 15:36 Ay-Satürn olumlu görünümü, cesaretli ve yürekli olmanın, hiç kimsenin sizi yıldırmasına izin vermemenin gerektiğini gösterir. Zor işlerin yorgun savaşçılarısınız. Akıp giden hayata rağmen ayakta durmak zorundasınız. İstediğiniz şeyleri yapmak için belki de uzun bir yola adım atmanız gerekecek. Ancak bunu yapmadan da bir şeyleri gerçekleştirmenin artık mümkün olmadığını biliyorsunuz.