wolfteam çoklu açma

Konusu 'Sorun Cevaplayalım' forumundadır ve Aderito tarafından 4 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. Aderito

Aderito Üye

Çoklu WolfTeam Açma

başlat>ayarlar>,denetim masası>, kullanıcı hesapları>, yeni hesap oluştur>> ,bir ad yazın ben oktalha yazıdım, bilgisayar yönetici olarak ileri diyoruz. hesabımızı açıyoruz.(bu yöntemle 4-5 hatta 6 oturum açabilirsiniz)
    ben 3 hesap açıyorum. toplamda ana oturumla birlikte 4 oturum oluyor.SON GÜNCELLEME İLE EN AZ 4 HAZIR SAYISI OLMASI LAZIZM.DOLAYISIYLA ANA OTURUMLA BİRLİKTE 4 OTURUMUMUZ OLMASI LAZIM...

sonra bulunduğumuz hesaptan wolfteam ı açıp asıl cahrımızı açıyoruz.

window + L(klavyenin sol altında ctrlnin yanındaki tuş)tuş kombinasyonuna basıp yeni açtığımız oturumlara tek tek giriyoruz

ordan "bilgisayarım"a giriyoruz wolfteam ın bulunduğu klasörden
    "nyxlauncher " a tılayıp yan hesabımıza giriyoruz.

örneğin ben kd si kasmak istediğim charla wolfteam a girdim.sonra windows +L kombinasyonu ile diğer ezik charlara girdim.(başlat ,oturumu kapat, kullanıcı değiştir) sonra belli bir odayı açtım şifreledim. diğer charlarla bu odaya girdim hepsi için tek tek hazır dedim (1 çhar kırmızı takım 2 char mavi takımdaki çar benim asıl charım) sonra oyunu başlattım. oyun bitti ve 9x2 kişi oldurdum hafta sonu olduğu için 2 kat altın ve GP geldi....1490+1490= 2980 gp ,2000 altın geldi

son olarak NOT: yıkım oyununda önce bomba kurup sonra diğer yan hesaplarımızı öldürürsek daha fazla GP ve Altın gelir.

NOT: eğer pc niz 2 gb ram ve klasik olarak işlemci E5200 ve üstü olursa çok rahat çalışır pc yi kasmaz. 1 gb ram de olur.
    zaten pc si yeni olanlar bu sorunuz yaşamazlar.

Sayfayı Paylaş