Skype De Kişi Ekleme

Konusu 'Sohbet ve İletişim' forumundadır ve zamaneanne tarafından 12 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

1. zamaneanne

zamaneanne Üye

Skype De Kişi Ekleme Nasıl Yapılır

Skype'de kişi eklemek oldukça basittir. Lİstenize yeni kişiler eklemek için:

Kullanıcı adınız ve şifrenizle oturum açın.

Karşınıza çıkan ana sayfanın en altında resimdeki gibi bir + işareti göreceksiniz. Bu işaretin yanında kişi ekle, add people gibi kelimeler de yazabilir.

Bu işarete tıklayın ve eklemek istediğiniz kişinin Skype adını, tam adını yada mail adresini girin.

Ve aramayı başlatın. Aradığınız kişiyi bulduğunuzda kişinin ismine çift tıklayın ve istediğiniz bilgileri girin.

Kİşiniz listenize eklenmiştir.

2. Misafir

Misafir Ziyaretçi

Cevap: Skype De Kişi Ekleme

malesef sizin bashettiğiniz gibi olmuyor bu kişi ekleme
    siz bu verdiğiniz yöntemi hiç denediniz mi?

3. Misafir

Misafir Ziyaretçi

bu şekilde eklemek için skype üyesi olmamız gerekiyor messenger kullanıcı adı ve parolası ile giriş yapınca ve kişi eklemek istediğimizde kişiyi skype kullanıcılarında arıyor msn de aramıyor bu yüzden bulunmuyor bunun için ne yapmak gerekli

4. Misafir

Misafir Ziyaretçi

ne kadar saçma ya benim msn listemdeki arkadaşlar facede kayıtlı değil nasıl bulucam şimdi o kişi listesini ben skypeye kişileri al dediğimde faceboka yönlendiriyor.illa faceye kayıtlı olmak zorunda mı....ben hiç sevmedim bunu

5. misafir

misafir Ziyaretçi

Evet bir bilen varsa söylesin lütfen mevcut kişileri msn listesindeki kişileri neden geri yüklemiyor.Bizim mi yönlendirmemiz gerekiyor acaba

6. MTN GNGR

MTN GNGR Ziyaretçi

Yok arkadaş olmuyor skype hesabı ilede messenger hesabı ile de girsem herhangi bir arkadaşımın email adresini yazarak ekleyemiyorum. başarısız bir program olmuş bu yüzden benim ihtiyaçlarımı karşılamadı. kişi ekle tuşları sadece açık bir görüşme varsa ona listedekileri eklememi sağlıyor sadece.

7. Misafir

Misafir Ziyaretçi

skyp den hiç memmun olmadım memmun olanıda görmedim eski msn mizi geri verin bize

8. Misafir

Misafir Ziyaretçi

skype anasayfasında boş biryere sağ tuş tıklayın sağ alt köşede kişi ekle sekmesini göreceksiniz.

Sayfayı Paylaş