Sevgiliye Yazılacak Uzun Mesajlar

Konusu 'Diğer Mesajlar' forumundadır ve Yasemin tarafından 6 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Yasemin

Yasemin Üye

Sevgiliye Yazılacak Uzun Mesaj

Sevilinize uzun uzadıya güzle sözler mi yazmak istiyorsunuz yazdığınız bu sözler Sevgilinize anlatmak istediğiniz duygularınızımı anlatsın yada Sevgilinize söylemek isteyipte söyliyemediklerinizimi anlatsın.Çok şey istemiyorsunuz emin olun aşağıdaki sözler içerisinden Sevgilinize uygun en güzle mesajı beğenebilir ve ona yazabilirsiniz.

İçimde sakladığım bir şehirdesin, unutmaya kıyamıyorum, geceIer karanlık geceler hüzün bu deli hasrete dayanamıyorum, ben sevmekten suçlu aşktan sanığım, hala sana aşık ve hala yanığım SENİ ÇOK SEVİYORUM SEVGİLİM

Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız koyuyorum. Ne kadar özledim diye sorarsan, kalbimde bir gökyüzü taşıyorum bunun için seni çok seviyorum SEVGİLİM...

Bir bakışın manası hiçbir lisanda yoktur bir bakış bazen bir şifa bazen sihirli bir oktur bir bakış bir aşığa neler neler anlatır bir bakış bir aşığı yıllarca ağlatır.

Her gecenin yalnızlığın da sen gelirsin aklına ama ne çare sen hiç yanımda olmadin ben de sen varmissin her an çıkıp gelecek gibi seni bekledim ve hala beklemekteyim gel de bu yalnizligim son bulsun be sevgili

Son söz söylenmedi bu aşkta! Öldürmediysen beni içinde henüz ki yapmamışsındır bilirim, gömerken beni son kez içinden ‘Seni Seviyorum’ de. İnançsız gitmesin aşkımız… Gitmesin, gitme sen, gitme aşkım.

Ben Senin Sadece Güzel Günlerinde Yanında Değilim Kötü Günündede Yanındayım Sevgilim Seni Değişmem Hiçbirşeye unutma Sevgilim.

Ben Seninle Sevmeyi öğrendim Sevgilim, Sen girmeden önce hayatıma yalanlar içinde kaybolmuşum yeni vardım farkına Seviyorum seni Unutma Bunuda

Sayfayı Paylaş