Sevgiliye Yazılacak Aşk Sözleri

Konusu 'Diğer Mesajlar' forumundadır ve Yasemin tarafından 1 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Yasemin Üye

Sevgiliye Yazılacak Kısa Aşk Sözleri

Sevgiliye yazılacak en güzel Aşk sözleri hazırladım hepsi çok güzel ve sadece sevgilinize özel Aşk sözleri sizlerle olacak..Sevgiliye yazılmış en güzel etkileyici ve anlamlı sözlerden oluşan sevgili için yazılmış sözler..

Gökyüzünden Bir Yıldız Seç Bu Gece. Gözlerin Gibi Parlak Ve İşıl İşıl Olsun. Benim Içinde Bir Yıldız Seç. Parlak Olmasına Gerek Yok. Sana Yakın Olsun Yeter..

Sevgimi bir yerde gökyüzüne yerleştirdim, Kimse beni farketmedi, gözyaşı olup yağdım, Sıcak günlere inat, Yağmurun gözyaşı olduğunu kimse anlamadı, Sen bile…

Yüreğim umulmayan yaralarla başedemezken, Bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim, Ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel, Çünkü gülüşünü çok özledim…

Kimine göre ateştim cayır cayır yanan, Kimine göre bir yıldız hep parlayan, Kimi çiçeğe benzetirdi hiç solmayan, Ama ben senin için su olmak isterdim hep muhtaç olunan.

Sevgilim Kalbim Aşkımızı unutacak kadar adi ise, ellerimde onu parçalayacak kadar asildir.

Sana gülüm diyorum gülü sevdiğim için. Güle benzetmiyorum çabuk solduğu için.

Kül olmuş ateş yanar mı, buz tutmuş su akarmı, bu gözler seni sevmiş başkasına bakarmı Sana Aşığım birtanem

Boş hayaller kurdum inandım sana, mutluluk yerine dert verdin bana Sevgilim..

Sana her şeyimi veririm diyemem çünkü her şeyim sensin Aşkım

Güneşin bile buz tuttuğu bir yerde yanan bir şey görürsen bil ki o senin için yanan kalbimdir Sevgilim

Aşkım Seni severim, seni seveni de severim ama seni benden çok seveni Asla..

Belki de aşk asla kullanılmamalıydı cümle içinde, zaten bir daha gönül koymak mı sendne başkasını sevmekmi asla Aşkım..

Usul usul gir yüreğime, kalbim bağrım çatlasın! Aşk bazen yeni çıkan bir filmin fragmanı gibidir.

Görebileceğin tüm güzellikler yalnızca tanıtımda verilir.

Bana büyük bir şaka yap gülüm! Kaldır gecenin lacivert perdesini gülümseyen gözlerinle. Yarına çıkart beni ne olur.

Sabahları seninle dogar içimdeki güneşin,gülücüklerinle sıcaklıgımı arttırır ve batmazcasına daha çok ısınırım…Kaynagı sevgi olan ne batar ki hayatta ?

Sana öyle muhtacım ki, telefondaki sesine, erkeğim diyen diline, seni seviyorum diyen kalbine.. Sana öyle muhtacım ki o ufacık ellerine bana öyle bakan, dokunmaya kıyamadığım tenine…

Yürekten akan sözler yüreğe akar. Ağızdan çıkan sözler ise bir kulaktan girer bir kulaktan çıkar.

Sayfayı Paylaş