Rüyada sevdiği kişiyi görmek

Konusu 'Sorularla İslamiyet' forumundadır ve HazaN tarafından 29 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

1. HazaN

HazaN Admin Yönetici Admin

sevdiğin kişiyi rüyanda görmek

Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek erkek olsun, bekarlar için mutlu bir karşılaşma demektir, güzel bir evliliğe yorumlanır.

Rüyada eski sevgili'yi görmek ise uzun zamandır ödeyemediği bir borçtan dolayı üzüleceğine; evliler için eski sevgiliyi rüyada görmek, aile içerisine olacak hoşnutsuzluğa işarettir.

Rüyada sevgiliyi görmek; güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacağınıza, sinirli ise bir dedikodu yüzünden ufak bir tartışma yaşayacağınıza yorumlanır.

Sevgili ile gezmek; muradınıza ereceğinize, kavga etmek; evleneceğinize işarettir.

Bazen de, rüyada sevgilinizi görmek, sevgilisi olanlar için ayriliga, olmayanlar için yeni bir sevgili edinecegine isarettir.

2. Misafir

Misafir Ziyaretçi

Cevap: Rüyada sevdiği kişiyi görmek

bende bugün gördüm süper bir şeymiş hacı ya....

3. Misafir

Misafir Ziyaretçi

Evet bende gördüm gerçekten çok güzel bir duygu sevdiğim kızı görmek kadar güzel bir rüya yok

4. Misafir

Misafir Ziyaretçi

ben geçen gün gördüm 15 gündür yüzünü göremiyorum onu çok seviyorum unutamıyorumda napıcamı bilmiyorum elimden sadece beklemek geliyo ve bu gerçekten çok acı veriyo :(

5. Misafir

Misafir Ziyaretçi

hacılar bende bu gün gördüm süperdi ve bana dediki seni seviyorum dedi bende epey mutlu oldum havalara uçtum keşke gerçektede olsa ama o başka okula gitti çok üzgünüm birisi ona aşık olursa ağız burun dalarım adıda beyza

6. Misafir

Misafir Ziyaretçi

arkadasım bende de böyle olmustu belli ki sevdiğine acılmamıssn sevdiğini söyle rahat et

7. Misafir

Misafir Ziyaretçi

Kaç yıldan sonra yine gördüm onu......

8. Misafir

Misafir Ziyaretçi

Sevdiğim erkeği grdm yine ya......... BN ona seni seviyorum dıyodum.o da bnde seni dedı ve elimi tuttu güldük
    Ama bu gerçek olur mu bilmem çünkü ben ayrı okula gıdecegım ck Üzgünüm yya

9. Misafir

Misafir Ziyaretçi

sevdiğim kızı bende gördüm bana sarılmıstı konustuk mutluydu acabe neye işaret.?

10. mesafe

mesafe Ziyaretçi

sevdiğini görmek kalp ağrısından başka bi sey değillll

11. Misafir

Misafir Ziyaretçi

ben rüyamda kendisini sevdiğim kişiyi gördüm bana evlen benimle seni çok seviyorum demişti ben ilk defa duyduğum için ağlayarak uzaklaşmıştım sonra parka gitmiştim ve yanında benim anıdığım arkadaşları vardı sonra arkadaşlarıma biraz gidermisiniz bişey konuşçam demişti bende konuşçak bişey yok demiştim sonra kardeşim bana el göz hareketi yapıyodu herhalde annemgile söylerim diye ve sonra uyandım zaten

12. Misafir

Misafir Ziyaretçi

bende bekliyorum onu sevdiğimden haberi yok ne telefonu var bende nede ortak arkadaşımız

13. Misafir

Misafir Ziyaretçi

rüyamda canımdan çok sewdiğim kızı gördüm ve bana güldü doyunca sarıldık birbirimize ağlaya ağlaya :'( inanılmazdı gerçekten 2 yıldır göremiyorum en azından rüyadada olsa hasret giderdim biraz onu yemeğe götürdüm gece bana gülüyordu ona okadar çok sarılmak istiyordum ki bütün gözyaşları içimde birikmişti :'( kalktım yine sarıldım çok ağladım ve sonra gözlerimi bir açmayla hepsi koca bir yalana dönüştü ve 2 aydır ağlıyorum bu rüya yüzünden herkes bana hayrette 7 aydır buna benzer rüyalar görüyorum hergün ağlıyorum içimdeki acıyı birtek allh bilir ama bir gün onu mutlaka bulucam
    :'(

14. Misafir

Misafir Ziyaretçi

ama ben onu gördüm ve arkama döndüm .birde şimdi sevdiğimi gördüm onu görüncede arkama döndüm peki bunun anlamı nedir

15. Misafir

Misafir Ziyaretçi

yine rüyamda gördüm onu gerçekmiş gibi
    yine acıdı canım.Alıştım sanıyordum ama yanılmışım .

16. Misafir

Misafir Ziyaretçi

her gece ruyalarımın mısafırı ol kara sevdam

ben dn gece onu gördum ruyamda elımı tuttu ve guluyordu bana acaba bırgun gercektede boyle olacakmı bılmıyorum ben bu sene unıversıteyı kazandım ama onu bırakıp gıtmeyecem gururumu yenmesemde ona açılmasamda onu hep uzaktan sevecem onu boyle sevmekte guzel

17. Misafir

Misafir Ziyaretçi

ben cok sevdiyim bir cocu gordum ruyamda

18. Misafir

Misafir Ziyaretçi

bende gordum ama oda baska okula gidecek adı yasemin acılmadım ama oda benı sevıyor emınım (bende onu sevıyorum)

19. Misafir

Misafir Ziyaretçi

arkadaşlar 1 kere rüyamda sevgilimi gördüm aradan biraz geçti yine onu gördüm aradan biraz geçti yine gördüm ama bu sefer koltuktan açılmış bir yatak ta oyun ooynuyoduk hoplama zıplama ama ben kızı seviyorum kız bilmiyo bugün gördüm hoplama zıplamıyıda ne amlam gelir şimdiden teşekkürler

20. Misafir

Misafir Ziyaretçi

bende gördüm 1 aydır görmüyordum bugün rüyamda gördüm çok mutluyum fakat bir sorunum var ona açılamıyorum ama onu çok seviyorum

Sayfayı Paylaş