Morpa Kampüse Nasıl Üye Olunur

Konusu 'Teknik Yardım' forumundadır ve EyLüL tarafından 10 Ocak 2012 başlatılmıştır.

1. EyLüL

EyLüL Üye

Morpa Kampüsüne nasıl üye olabilirim

Morpa Kampüs nedir

Morpa Kampüs ilköğretim öğrencileri ve öğretmenlerine derslerde destek olmak için hazırlanmış, yeni öğretim müfredatına uygun, internet üzerinden kullanılan bilgisayar destekli bir eğitim yazılımıdır

Morpa Kampüs’ün içeriği, 1982 yılından beri eğitim yayıncılığı yapan, ilköğretimle ilgili 200’ün üzerinde (Temel Dersler, Soru Bankaları, Yaprak Testler, Türkçe, Matematik, Dilbilgisi vb.) kitabı bulunan, öğretmenler, anne-babalar ve öğrenciler tarafından yakından tanınan, ciddi ve güvenilir yayınevi Morpa Kültür Yayınları tarafından hazırlandı. Sınıf ve branş öğretmenleri, eğitim uzmanları, editörler, grafik tasarımcıları ve pedagoglardan oluşan 45 kişilik bir ekip tarafından hazırlanan Morpa Kampüs’ün içeriği, yıllardır uzaktan eğitimin içinde yer alan programcılar tarafından interaktif hâle getirildi.

Morpa Kampüs’e üyelik süresi 1 yıldır. Morpa Kampüs’e yılın veya eğitim döneminin herhangi bir tarihinde de üye olunabilir. Böyle bir durumda üyelik süresi üyeliğin başladığı tarihten itibaren 1 yıldır.

Morpa Kampüs Üye olabilmeniz için aşağıdaki linke Tıklayın

Morpa Kampüs Üyelik

Sayfayı Paylaş