morpa kampüs şifresi

Konusu 'Soru Çözüm' forumundadır ve nazar.zirek tarafından 30 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. nazar.zirek

nazar.zirek Ziyaretçi

merhaba ben nazar ben morpa kampüse girmeyi çok istiyorum ama morpa kampüsün şifresini bilmiyorum bana yardım eder misin

2. Misafir

Misafir Ziyaretçi

Cevap: morpa kampüs şifresi

meraba nazar asıl bende girmek istiyorum ama şifresini bilmiyorum onu bende çekiyorum

3. müge 07

müge 07 Ziyaretçi

morpakamüsün şifresi ne acaba

4. nedime ayhan

nedime ayhan Ziyaretçi

umarım

bende bilmiyorum ama morpa kampüse girmeyi bende istiyorum umarım hepimiz girebiliriz...

5. Misafir

Misafir Ziyaretçi

bende bilmiyorum işalah hepimiz öğreniriz

6. misafir

misafir Ziyaretçi

arkadaşlar üye olurken size bir kart veriyorlar orda yazıyor ben de üye değilim ama üye olan birisi kendi şifresini verse çoooooooooooooooooook iyi olur

7. Misafir

Misafir Ziyaretçi

merhaba nazar ben morpa kampüse üye olduğumda benden cep telefon numarası istediler bende verdim galiba morpa kampüs şifrem numarayı yazdığım telefona gönderilmiş bence sende bi dene

8. Misafir

Misafir Ziyaretçi

merhaba nazar ben morpa kampüse üyeyim annem onu çarşıdan 30 tl ye falan aldırdı arkadaşına onun alınabilecek yerleri kitapçılar

9. Misafir

Misafir Ziyaretçi

nazar bu arada morpa kampüsün şifresini alınca kullanıcı adı olarak TC'ni yazıyosun

10. Misafir

Misafir Ziyaretçi

Morpa kampüsün şifresi telefona gönderiliyor.

11. Misafir

Misafir Ziyaretçi

ya bilmiyomusunuz morpa kampüsün sifresi yok tamam mı hesap açman lazım şifren,in olması için anladınnızmiiiii

12. Misafir

Misafir Ziyaretçi

bende istiyorum nolur söyleyin de herkez istiyo herkez girsin

13. misafir

misafir Ziyaretçi

merhaba ben sema morpa kampüse girmeyi istiyorum ama giremiyiyorum bana yarmcı olabilirmisiniz acaba lütfen çünkü derslerime daha çok çalışıp büyüyünce bir meslek sahibi olmak istiyorum rica ederim bana yardımcı olun

14. Misafir

Misafir Ziyaretçi

Cevap: morpa kampüs şifresinjfıonr h

çocuklar bana söyleyin

15. Misafir

Misafir Ziyaretçi

Arkadaşlar öğretmenleriniz üye ise onlara bedava öğrenci üyelik kartı veriliyor oradan alabilirsiniz ve her şifre bir üye içindir.

16. Misafir

Misafir Ziyaretçi

merhaba ben arda 3B sınıfında okuyorum morpa kampüs öğretmenlere bedava . öğretmenden morpa kampüs verdi okuma yarışı yaptık 117 okudum bana verdi amk

17. azrail123

azrail123 Üye

ben üyeyim ama vermem

18. zişan

zişan Ziyaretçi

merhaba ben morpakampüse üyeyim sana ilk önce bir kart veriyorlar o kartın altında bir yer var o yere parayı sürtüyorsun ve orada bir şifre gibi birşey çıkıyor onu biryere yazıp bi kişiye yolluyorsun galiba sonra senin telefonuna bir mesaj geliyor ve şifreyi sana gösteriyor ve morpakampüse giriğimizde üstte sana tc kimlik numaranı alt taraftada şifreni soruyor ve şunu unutma morpa kampüs girişinde üye ol diyor şifreden önce ilk ona tıkla sonra birsürü şeyler geliyor en sondada sana göre sorular soruyor onlrı doldur ve üye ol butonuna tıkla iyi şanslar.;):f91:sizi seviyorum :f109::f71:

19. ben bilirim

ben bilirim Ziyaretçi

arkadaşlar morpa kampüsün şifresi yok! siz kayıt olduğunuzda size e postanıza şifere gönderiyorlar

Sayfayı Paylaş