Komik Aşk Mesajları Kısa

Konusu 'Komik Sözler' forumundadır ve ZeuS tarafından 27 Ekim 2011 başlatılmıştır.

1. ZeuS Üye

En Komik Aşk Mesajları Kısa
    • Aşkından oldum nezle, seviyorum seni 5 metre bezle.
    • Aşk elmayı yemekle başlar, ayvayı yemekle biter.
    • Gönlünde Yer Yoksa Bana Güzelim, Farketmez Ben Ayakta Da Giderim
    • Ben ona baktım, o bana baktı, şimdi dört çocuğa bakıyoruz
    • Ona kalbimi verdim saklasın diye, buzdolabına koymuş salak kokmasın diye.
    • Bütün kızlar çiçek olsun, arı olmazsam namerdim.
    • Deli gibi sevdim, manyak gibi evlendim.
    • Gülü sevdim dikeni battı, seni sevdim burnun kalktı.
    • Aşık olup ızdırap çekeceğime, nezle olup burnumu çekerim.
    • Aşkım seni seviyorum! Ama parayı daha çok… Lakin paranın ne önemi var, mühim olan miktarı!
    • Dokuz kere sev, onuncu olayım, Gerçekten sev, sonuncu olayım.
    • Erkekler belediye otobüsü gibidir. Birini kaçırırsan beş dakika sonra öbürü gelir.
    • Sen sen ol, kapı önunde aşk yapma! Aşkın gözü kordur ama komşununki asla!
    • Erkekler neden evlenemiyecekleri kadının peşinden koşarlar? Köpeklerin kullanamayacakları otomobillerin peşinden koşmaları gibi.
    • Sana sarılmayı o kadar cok seviyorum ki. Cünkü o sırada yüzüne bakmam gerekmiyor.
    • Kalbimde yaşıyorsun ama kiranı vermiyorsun. Not: Ev sahibi en kısa zamanda onunla evlenmezsen seni kapı dışarı edecekmiş.
    • Sabahları kahvaltı yapmıyorum çünkü seni düşünüyorum. öğlenleri yemek yemiyorum çünkü seni düşünüyorum. Gece olunca uyuyamıyorum çünkü açım.
    • Eline almış bir çiçek sevecek sevmeyecek. Ah, koca sersem çiçek nerden bilecek.
    • Seni sevecektim kiskanacak el ustunde tutacaktim kendimi sana sevdirecek bana baglayacaktim ip koptu
    • Bataryasi zayif hayallerimizin kapsama alani disinda kalan kesimlerine sebeke hatasi nedeniyle ulasamadik simdi yuregimde full ceken hattimla seni seviyorum.
    • Seni sevdim seveli basim belada seni dusunurken uyuya kaldim helada
    • Sekerden evimiz tuzdan hayallerimiz vardi. Ne yazikki dun yagmur yagdi.
    • Bunu iyi belle Cehennem buz tutuncaya kadar seni sevecegim
    • Aşkimizin suya dusecegini bilseydim balik olurdum.
    • Fazla mendiliniz varmi, aşık olmusumda!
    • Karayollarinda degil, senin kollarinda oleyim.
    • Sana birsey soyleyecegim, ama sakin uzulme; dun doktora gittim, bobreklerimde kum, kalbimde seni buldular.
    • Hey garson! bana kalbim kadar yanik doner, dusuncelerim kadar karisik bir salata, acilarim kadar koyu bir kahve getir.
    • Karin olmak istiyorum karin, Ey benim kardanadamim.
    • Derstlesmek istiyorsan 1 tusla, birine sarilmak istiyorsan 2 tusla, eglenmek icin 3 tusla, hepsini istiyorsan benim numarami tusla.
    • Sevgilim, seni tv kumandasindan, futbol topundan, pazar gazetesinden cok daha fazla sevdigimi soylemismiydim.
    • KalBiNiN seSinİ dİnLE gÜzElSE kAsEt yApArSıN.
    • gEl KaLbİmDE yAşA kİra iSTeMeM.
    • AşK ÇeKenİn YoL gİdenİn
    • HaYaT BiR ÇaYdIr aŞk İsE ŞekEr bİzİm gİbİ GarİbAnLaR ÇaYı şEkERTSiZ İçER

Sayfayı Paylaş