iphone 4 müzik silme

Konusu 'Akıllı Telefon Sorunları' forumundadır ve HazaN tarafından 16 Aralık 2010 başlatılmıştır.

1. HazaN

HazaN Admin Yönetici Admin

iphone 4 müzik nasıl silinir

Daha önce “iPhone İçerisine Müzik Nasıl Yüklenir?” anlatmıştık. Şimdi ise yüklediğimiz müzik,video ve uygulamaları iPhone içerisinden nasıl sileceğiniz konusunda yardımcı olacağız.
    iPhone cihazlar içerisine müzik,video aktarmak diğer cihazlardan farklı olduğu gibi aktardığımız bu dosyaları silmekte diğer cihazlarda olduğu gibi değil.

Eğer seçtiğimiz şarkıyı iTunes’dan silmek istemiyor sadece iPhone’dan silmek istiyorsak eğer o zaman “Playlist” kısmından bu işlemi gerçekleştiriyoruz.

iPhone içerisinden müzik silme işlemini yukarıda anlattığımız gibi gerçekleştiriyoruz.Eğer iPhone içerisinden bilgisayardan attığımız video ve filmleri silmek istiyorsak eğer iTunes’a bağlı kalmak zorunda değiliz.Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi iPod menüsünden silmek istediğimiz videonun üzerindeyken parmağımızı sağa doğru çekmek yeterli bu işlemden sonra aşağıdaki gibi sil seçeneği çıkıyor.

2. ANANE

ANANE Üye

Cevap: iphone 4 müzik silme

saol hazan evde tarıf etmıyorsun sagolsun forumdas net sayesınde öğrendim canımsın:) şaka sakın alınma prenses...

3. HazaN

HazaN Admin Yönetici Admin

:f30: :f30: aşkolsun ne sordunda tarif etmedim annem

4. Misafir

Misafir Ziyaretçi

arkadaşlar eger ıphone 4 ünüz varsa şarkının üzerine gelip parmağınızı sola kaydırın sil yazısı çıkıyo (ben keşfettim ) :))))

Benzer konu başlıkları: iphone müzik
Forum Başlık Tarih
Akıllı Telefonlar ve Özellikleri İphone 4s'e Müzik Yükleme Nasıl Yapılır? 14 Eylül 2013
iPhone/iPad İphone 5 E Müzik Yükleme Resimli Anlatım 17 Mart 2013
Akıllı Telefon Sorunları İphone 5 e Bilgisayardan Müzik Atma 12 Mart 2013
Akıllı Telefonlar ve Özellikleri Iphone 4s E Nasıl Müzik Yüklenir 8 Mart 2013
Akıllı Telefon Sorunları İphone 4s Müzik Nasıl Yüklenir Resimli Anlatım 7 Mart 2013

Sayfayı Paylaş