Gülben Ergen'in Evinin Resimleri

Konusu 'Haberler' forumundadır ve Blue tarafından 15 Ekim 2010 başlatılmıştır.

1. Blue

Blue Üye

Gülben Ergen'in Evinin Resimleri

2. Blue

Blue Üye

Cevap: Gülben Ergen'in Evinin Resimleri

3. Pardus

Pardus Üye

Hakkaten yav..Uzun süredir düşünüyorum,düşünüyorum bir türlü bulamıyordum..Ben bir şeyi merak ediyordum ?Meğer Gülben Teyze'nin evini merak ediyor muşum...Şimdi öğrendik ya ne güzel artık kendi hayatlarımıza dönebiliriz;ayrıca artık günlerce hayallerimizde,rüyalarımızda yaşatırız bu muazzam anı...Gülben Teyzenin evini gördük...Wauuuvv...Durun durun galiba 40 lara karışıyorum,O ne o ışık ta neyin nesi..Eriyorum galibaaaaaa aa aaa . ......

4. Misafir

Misafir Ziyaretçi

amaaaaaaaaaaan her taraf ahşap ve turkuaz renkleriyle dolu ve çok klasik ben gülbenden daha spor,daha renkli bir ev beklerdm kıyafette okey ama dekorasyonda zevksizmiş.bi kere çok kalabalık heryerde biblo,tablo,sehba vs insanın gözünü yoruyo neye bakcanı şaşırıyosun hiç beğenmedim.

5. gülben ergen

gülben ergen Ziyaretçi

vayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy en güzel ev gülben ergenin onun şarkıları gibi hem kendisi hem bebişleri hem de evi de güzel seni seviyorum gülben ergen iyişallah büyüyüncede hem benim seninki gibi evin olur hemde bebişlerin :)

6. Misafir

Misafir Ziyaretçi

kendisinin geçmişe bağlı birisi olduğunu anlatıyor sanki evi önemli olan nerde yaşadığın değil o evde huzuru bulmandır rabbim inşeallah huzurlu sağlıklı çocuklarınızla beraber yaş almanız dileğiyle sevgiler gönül evinizin sahibi olan allaha emanet olun

Sayfayı Paylaş