burçlara göre gezegenler

Konusu 'Burç Yorumları' forumundadır ve HazaN tarafından 12 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1. HazaN Admin Yönetici Admin

Koç------->Mars Cazibe ve savaş temsilcisi. Canlılık, şiddet, hırs, acelecilik
    Boğa-------> Venüs Güzellik, sevgi ve güzel sanatlar temsilcisi. Sanat gücü, zerafet, aşk, güzellik tutkusu, şehvet, denge.
    İkizler-------> Merkür Zeka, hareket temsilcisi. Zeka, kıvraklık, merak, mantık.
    Yengeç -------> Ay Hislerin temsilcisi. Karasızlık, gizli düşünce ve duygular.
    Aslan -------> Güneş Üstün gücün temsilcisi. Gurur, mertlik, cömertlik, soyluluk.
    Başak -------> Merkür Zeka ve hareket temsilcisi. Zeka, kıvraklık, merak, mantık
    Terazi -------> Venüs Güzellik, sevgi ve güzel sanatlar temsilcisi
    Akrep -------> Plüton, Yeni şartlar temsilcisi. Bilinmeyen istekler, yaratma, yok etme, insafsızlık, karanlık.
    ------->Mars Cazibe, savaş temsilcisi. Canlılık, şiddet, hırs, acelecilik.
    Yay------->Jüpiter Neşe, zenginlik temsilcisi. Zenginlik, şans, olgunluk, neşe.
    Oğlak ------->Satürn Disiplin temsilcisi. Sabır, güven, disiplin, sorumluluk, cimrilik.
    Kova-------> Uranüs Değişiklik, ani başlangıç ve sonuçlar temsilcisi. Bağımsızlık, yaratıcılık, çekicilik, akıl, deha.
    Balık-------> Neptün Hayaller temsilcisi. Sezme gücü, hayaller, aldatma, gerçeklerden kaçma.

2. Misafir Ziyaretçi

Cevap: burçlara göre gezegenler

ben akrep burcuyum yükselenim başak fakat gezegeni öğrenemedim teşekkürler..

3. Misafir Ziyaretçi

bence ikizler ve başak niye aynıdırlar başağında bir gezegeni olmalıydı merkürü n niye simgesi iki tanedir
    ben ikizlerim yani çok zekiyim kısmende öyleyimdir..... 2:

4. Misafir Ziyaretçi

süpir biiiippppppppppppppppppppppppp çıkız

Sayfayı Paylaş