Acıklı Aşk Sözleri Kısa

Konusu 'Aşk Sözleri' forumundadır ve HazaN tarafından 1 Nisan 2011 başlatılmıştır.

1. HazaN

HazaN Admin Yönetici Admin

Kısa acıklı aşk sözleri
    Acıklı aşk sözleri

Acılar içinde geçsede ömrüm seni sevmiş bu deli gönlüm.

Aşkımızı Ben mi Yazdım Senin Gönül Defterine Şimdi Soruyorsun Bunlar Doğrumu Diye Bana Sorma Bana Sorma Bundan Sonra

Sensiz bu dünyada yaşamak bana verilen en büyük ceza, bu ceza ile yaşamaktansa ölemeyi tercih ederim.

Son defa görsem seni kaybolsam yüzünde son defa…

Çölde kurumuş bir gül olsan seni yaşatmak için gözyaşlarımla sulardım…

Kimi rüyalar görülmeye değer kimi ise yaşanmaya…

Aşkımsın Güzelimsin Yüreğimdeki Tek Dileğimsin Tutunacak Tek Dalım Sen Aşım Yarınlarım Sen Helalimsin…

Bileklerimi kesmeyi denesen kesilmez, işte o zaman anlarsın ki ikinciye ölünmez!

Ne Güneşi İstiyorum Karanlığıma Ne De Yıldızları İstiyorum Gece Yarılarında… Çok Değil BirTek Seni İstiyorum Yalnızlığıma!!!

Elimde acının öyküsü var bedeli çoktan ödenmiş..

Bir gül olmak isterdim neden mi? Beni koparıp kokladığında vücüdunun derinliklerine girip Bir daha oradan çıkmamak için.. Seni Seviyorum..

Ya tam severim yada tek kalemde silerim tarihi ben yazdım tarihtende ben silerim.

Bütün resimler sana benziyor hayret bütün aynalarda sen varsın simdi sigaramsın dudaklarımda biraz sonra bir kağıt ve aksam içtiğim içki olacaksın..

Bendeki aşk ateşi cehennemi kıskandırır.

Seni sevdim diye sanma kalbim yetimdir ölürümde yalvarmam, aşkım asaletimdir.

Sen geceyi bana bela ettin. Bense senin olan herşeye lanet ettim…

Sayfayı Paylaş