Abdullah Uçmak Kimdir

Konusu '( a-b-c-d )' forumundadır ve HazaN tarafından 16 Mart 2011 başlatılmıştır.

1. HazaN Admin Yönetici Admin

Abdullah Uçmak hakkında bilgi,

Aslen Osmaniye Kadirli'li olan, önceleri ufak işler yapan Abdullah Uçmak Kadirli’de hasımlarıyla takışınca İstanbul’a taşındı burada boş durmadı ve İbrahim Tatlıses’e saldırıda bulundu. Ardından ayağından vuruldu ve basında Abdullah Uçmak ile Tatlıses Barıştı haberleri çıktı. Abdullah Uçmak 1998′de çıktığı deşifre programında Tatlıses’e göz dağı vermişti Abdullah Uçmak Adanalı Apo lakabıyla tanınıyor. Kamuoyunda organizatör ve müzik yapımcısı Hasan Bora'nın adamı olarak bilinen Abdullah Uçmak, 1998'de Tatlıses'i öldürmek istemişti
    3 AY ÖNCE CEZAEVİNDEN ÇIKMIŞTI

Uçmak, 2002 yılında yine kalaşnikoflarla yakalanarak, Tatlıses'e silahlı saldırı düzenleyeceği iddiasıyla gözaltına alınmıştı. Uçmak'ın 6 ay önce Eylül ayında cezaevinden çıktığı belirlendi. Gözaltına alınan kişiler, Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nde 3 gün boyunca sorgulanacak.

2. Blue Üye

Cevap: Abdullah Uçmak Kimdir

Hımm demek buymuş.:f196:Ne meraklı milletiz vesselam.:)

3. HazaN Admin Yönetici Admin

Şahsın adı imparatorun vurulması olayına karışıyor heralde merak edilecek Bluem.
    gariban kendi halinde biri değilki saldırıya uğrayan. Yanlız bu kişimi neler neler araştırıyor millet İbrahim Tatlısesle ilgi.
    Hastaneye kim gitti, ne zaman gitti, o gittimi, bu gittimi, orada neler konuşuldu,
    adamı hasta yatağında bile huzurlu bırakmadılar :f196:

4. Blue Üye

Evet biliyorum.Çok şey merak edildi.:f40: Bunlardan biri de benim.Ama kimse merak etmesin herkes oradaydı, ben biliyorum.Hatta herkes :f30::f30:

Sayfayı Paylaş