Abdullah Uçmak Kimdir

Konu, '( a-b-c-d )' kısmında HazaN tarafından paylaşıldı.

 1. Abdullah Uçmak hakkında bilgi,  Aslen Osmaniye Kadirli'li olan, önceleri ufak işler yapan Abdullah Uçmak Kadirli’de hasımlarıyla takışınca İstanbul’a taşındı burada boş durmadı ve İbrahim Tatlıses’e saldırıda bulundu. Ardından ayağından vuruldu ve basında Abdullah Uçmak ile Tatlıses Barıştı haberleri çıktı. Abdullah Uçmak 1998′de çıktığı deşifre programında Tatlıses’e göz dağı vermişti Abdullah Uçmak Adanalı Apo lakabıyla tanınıyor. Kamuoyunda organizatör ve müzik yapımcısı Hasan Bora'nın adamı olarak bilinen Abdullah Uçmak, 1998'de Tatlıses'i öldürmek istemişti
  [​IMG]
  3 AY ÖNCE CEZAEVİNDEN ÇIKMIŞTI

  Uçmak, 2002 yılında yine kalaşnikoflarla yakalanarak, Tatlıses'e silahlı saldırı düzenleyeceği iddiasıyla gözaltına alınmıştı. Uçmak'ın 6 ay önce Eylül ayında cezaevinden çıktığı belirlendi. Gözaltına alınan kişiler, Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nde 3 gün boyunca sorgulanacak.


  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 7 Ocak 2013


 2. Cevap: Abdullah Uçmak Kimdir

  Hımm demek buymuş.:f196:Ne meraklı milletiz vesselam.:)
   


 3. Cevap: Abdullah Uçmak Kimdir

  Şahsın adı imparatorun vurulması olayına karışıyor heralde merak edilecek Bluem.
  gariban kendi halinde biri değilki saldırıya uğrayan. Yanlız bu kişimi neler neler araştırıyor millet İbrahim Tatlısesle ilgi.
  Hastaneye kim gitti, ne zaman gitti, o gittimi, bu gittimi, orada neler konuşuldu,
  adamı hasta yatağında bile huzurlu bırakmadılar :f196:
   


 4. Cevap: Abdullah Uçmak Kimdir

  Evet biliyorum.Çok şey merak edildi.:f40: Bunlardan biri de benim.Ama kimse merak etmesin herkes oradaydı, ben biliyorum.Hatta herkes :f30::f30:
   


Sayfayı Paylaş